Promuj to ogłoszenie

praca na plantacji Trawy z rolki w Turowie

Data dodania: 2022-07-20 21:58:10ID: 5915

605Pokaż numer[email protected]

Trawnik Producent poszukuje:

Pracownik plantacji uprawy trawy w rolce

Wiodący producent trawy w rolce poszukuje pracowników plantacji trawy z rolki

Obowiązki :

- obsługa urządzeń rolniczych, ciągników ( jeśli kandydat ma doświadczenie )

- rozwijanie węży do nawadniania

- układanie rolek na palety, owijanie palet, przygotowanie trawy do transportu

Wymagania :

- motywacja i dobra organizacja pracy - chęć do pracy

- doświadczenie w ogrodnictwie lub rolnictwie - mile widziane

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy :

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę

- codzienne obiady

- zakwaterowanie zapraszamy kandydatów do kontaktu. tel 570 609 609
Przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne

W aplikacji proszę dołączać klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trawnik Producent w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.