Promuj to ogłoszenie

Operator sprzętu przeładunkowego

Data dodania: 2022-05-20 16:27:34ID: 5691

518Pokaż numer[email protected]

Alfa Terminal - prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan. Jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe oraz składowania towarów masowych i ciekłych produktów chemicznych.

Twój zakres obowiązków:
• Obsługa wózków widłowych/suwnic/żurawi lub ładowarek (zgodnie z uprawnieniami).
• Realizacja zadań przeładunkowych - załadunki i rozładunki statków, wagonów, samochodów.
• Wykonywanie prostych prac trymerskich.
• Dbałość o powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne

Nasze wymagania:
• Uprawnienia do obsługi żurawi IŻ lub/i suwnic IS lub/i ładowarki I klasa lub/i wózków widłowych UDT.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• Gotowość do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji.
• Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy.
Oferujemy:
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – wysoki dodatek za pracę zmianową.
• Umowę o pracę bez okresu próbnego.
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.
• Pracę w firmie będącej częścią grupy, lidera w swojej branży.
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.”