Zamknij
REKLAMA

James Button Band - Boston Insomnia +Official Audio+

21:10, 09.09.2022
REKLAMA

Zespół James Button Band na szczecineckiej scenie muzycznej istnieje od wielu lat i z pewnością nie trzeba go nikomu przedstawiać. W tym czasie dorobił się kilku albumów, wielu singli i wiernej rzeszy fanów. Ostatni rok upłynął członkom grupy nad pracami nad najnowszym albumem, a ostatnie miesiące poświecili na granie koncertów na rozmaitych wydarzeniach i festiwalach.

Teraz artyści postanowili dać nam przedsmak tego, co znajdzie się na ich najnowszym albumie. Swoją premierę miał właśnie ich najnowszy singiel pt. „Boston insomnia”.

- Czy napad bezsenności może być produktywny? "Boston Insomnia" to utwór, który powstał podczas wyczerpującej sesji kompozytorskiej, trwającej trzy dni bez snu – opisuje najnowszy utwór Jakub Legan, wokalista i gitarzysta James Button Band. Bezsenność zawartą w tytule można więc interpretować dosłownie, ale również jako ogólny niepokój, który nie pozwala ludziom zmrużyć oczu. A to zdarza się często w obecnych czasach.

- Dzisiaj ludzie potrzebują konkretnych informacji. Wszelkie emocje są prawdziwe i gwałtowne. Ci ludzie to również MY - zespół. Dlatego nasza muzyka odzwierciedla wszelkie zmiany i nastroje, które miały miejsce w naszym życiu od czasu końcówki roku 2020.

- dodaje.

"Boston Insomnia" to pierwszy sygnał zapowiadający album "Torn and Angry".  

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz