Zamknij
REKLAMA

Magdalena Górecka | "For You" | Przesłuchania w ciemno | The Voice of Poland 13

19:15, 03.09.2022
REKLAMA

Właśnie ruszyła kolejna edycja popularnego programu telewizyjnego The Voice Of Poland, w którym uczestnicy prezentują swoje muzyczne talenty. To już 13 odsłona tego popularnego show. „Trzynastka” jednak nie okazała się pechowa dla jednej z mieszkanek Szczecinka. Wręcz przeciwnie.

Pochodząca z naszego miasta Magdalena Górecka urzekła jurorów swoim występem i zakwalifikowała się do kolejnego etapu programu.

Szczecinecczanka podczas przesłuchań w ciemno wystąpiła z utworem „For you” Rity Ory i Liama Payne. Jej występ spodobał się Landberry oraz Tomsonowi i Baronowi, którzy uderzyli w czerwony przycisk i odwrócili swoje fotele, otwierając tym samym artystce drzwi do kolejnego etapu. Magdalena Górecka zdecydowała, że swoją dalszą przygodę w programie zwiąże właśnie z Landberry i to ją wybrała na swoją trenerkę.

Po zakończeniu pierwszego etapu eliminacji i wyemitowaniu wszystkich zaplanowanych odcinków z przesłuchaniami w ciemno, Magdę będziemy mogli zobaczyć ponownie na ekranie telewizorów już wkrótce podczas kolejnych etapów i tzw. bitwy na głosy.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz