Zamknij
REKLAMA

Na Trzesiecku powstają podesty dla wędkarzy

15:30, 03.08.2022
REKLAMA

Na jeziorze Trzesiecko na wysokości Świątek trwa budowa podestów dla wędkarzy. Docelowo ma ich pojawić się tu ok. 70. Część z nich została już zainstalowana. Mają one służyć miłośnikom wędkowania, a zwłaszcza ułatwić oddawanie się swojemu hobby przez osoby niepełnosprawne. Inwestycja ta jest realizowana przez koszaliński okręg Polskiego Związku Wędkarstwa. Jednak nie wszystkim ten pomysł się spodobał, a głównym argumentem „przeciw” jest integracja w przyrodę.

O realizowanej właśnie inwestycji rozmawialiśmy z Mariuszem Getką, prezesem Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Jak zapewnia, podnoszone zarzuty nie mają i nie będą miały odbicia w rzeczywistości.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz (2)

GOŚĆGOŚĆ

1 1

POCHWALAM TEN POMYSŁ TYLKO SZKODA ŻE WCZEŚNIEJ NIKT O TYM NIE POMYŚLAŁ BO NA JEZIORACH JUŻ SPOTKAŁEM TAKIE POMOSTY.ZAWSZE ZNAJĄ SIĘ TACY CO KRYTYKUJĄ BO ONI WSZYSTKO KRYTYKUJĄ BO TACY JUŻ SĄ.TAKA JEST DEMOKRACJA I TRZEBA TEŻ ICH USZANOWAĆ A NIE JAK TO JEST PO PISOWSKUŻE TYLKO NIEUDACZNICY WSZYSTKO WIEDZĄ NAJLEPIEJ I NIKOGO NIE SŁUCHAJĄ. 14:48, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość Gość

1 0

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szczecinku informuje, że w związku z uzyskaniem przez pięć kolejnych sezonów "niedostatecznej" klasyfikacji jakości wody, kąpielisko "Plaża Wojskowa" nad jeziorem Trzesiecko przy ulicy Kilińskiego w Szczecinku nie zostało utworzone w sezonie kąpielowym 2022 co skutkuje, że obszar wody, na którym wyznaczone było kąpielisko nie stanowi już "kąpieliska" i wprowadzony został w tym miejscu stały zakaz kąpieli.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szczecinku informuje, że zaprzestał prowadzenia nadzoru sanitarnego nad jakością wody w w/w miejscu. 13:14, 12.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz