Zamknij

Zostaw 1% podatku dochodowego na #PomorzeZachodnie !

09:06, 21.01.2022

Nawet 50 mln zł może trafić na ważne społecznie cele. Wystarczy zostawić 1% podatku dochodowego organizacjom z Pomorza Zachodniego!

To wielkie pieniądze i tyle pieniędzy może zostać w regionie dzięki państwa zaangażowaniu. Środki pomogą w realizacji wspaniałych celów i idei - rozwijać wolontariat, działalność kulturalną i ekologiczną, społeczną. 1% podatku jest w państwa rękach!
W ubiegłym roku z tej możliwości skorzystało 637 tys. osób.

#PomorzeZachodnie

facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz