Zamknij
REKLAMA

Mr. Bramp \"I\'M FLYIN\' \"...so simple is beautiful

18:20, 19.11.2021
REKLAMA

Kilka dni temu swoją premierę miał trzeci teledysk, promujący płytę szczecineckiego artysty Mr. Brampa „It’s not too late”. Tym razem produkcja video stworzona została do utworu „I'm flyin” i trzeba przyznać… jest po prostu kosmiczna!

Przypomnijmy, że krążek Mr. Bramp „It’s not too late”, to forma muzycznego prezentu na pięćdziesiąte urodziny Krzysztofa Brackiego, który po latach postanowił wyjść z cienia i stworzyć coś zgodnego z własnym gustem muzycznym. Prace nad płytą zajęły mu półtora roku, a ich rezultatem okazało się trzynaście instrumentalnych utworów o urozmaiconym brzmieniu i aranżacjach.

Jak dotąd mieliśmy okazję podziwiać dwa teledyski Mr. Brampa: kręcony w remizie strażackiej „Smile is fine” oraz „The destination is over the horizon”, w którym twórca splótł dwie życiowe pasje – muzykę elektroniczną i motocyklowe podróże. Od soboty podziwiać możemy natomiast, obraz „I'm flyin’ ” w którym Mr.Bramp, urodzony i wychowany nad Trzesieckiem, oddaje hołd swojemu miastu.

[ZT]25277[/ZT]

Artysta konsekwentnie wciela się w postać kosmity odwiedzającego kolejne destynacje w naszym regionie. Tym razem - w srebrnym kombinezonie i neonowych okularach dociera na Plac Wolności, do ogrodu różanego, a przede wszystkim spektakularnie ląduje na wieży Bismarcka. I tu największa zagadka: Jak twórcom udało się ustawić pianino na szczycie wieży?  - pozostaje to tajemnicą produkcji, a zagadkowy Mr. Bramp tylko podgrzewa atmosferę, zapewniając że przyleciało rakietą!

Tak czy inaczej teledysk jest niebanalny, lekko absurdalny, a efekty specjalne rodem z Painta, dowodzą dystansu i poczucia humoru twórców.

Zdjęcia do teledysku realizowano pod koniec czerwca br. Reżyserii oraz całej realizacji przedsięwzięcia podjęła się ekipa OSTRO-VIDEO z Obornik Wlkp.

A zatem: Subskrybujcie, lajkujcie, udostępniajcie...NIECH LECI W KOSMOS :-)

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=o3lskswkcwo[/YT]

 

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz