Zamknij
REKLAMA

Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Szczecinku zaprasza

2020-06-01 08:59:00
REKLAMA

Popularny Katolik czyli Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Szczecinku przy ulicy Klasztornej 16  od ponad dwudziestu lat szczyci się mianem najlepszej w mieście i w regionie. Świadczą o tym wyniki egzaminów, które są na najwyższym poziomie, a stuprocentowa zdawalność matur jest znakiem rozpoznawczym tej szkoły.

Bezpieczeństwo to jeden z podstawowych filarów Katolika, który jako pierwszy w Szczecinku wdrożył zdalne nauczanie bazując na najnowszych technologiach dostępnych na rynku, zapewniając tym samym nieprzerwane kształcenie w dobie pandemii.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Szczecinku opierają się na katolickim i patriotycznym systemie wartości. Wzajemny szacunek, kultura, uczciwość, a także pamięć historyczna i postawy patriotyczne to podstawa funkcjonowania tej placówki.

Ogromną zaletą szkoły są 16-osobowe klasy, które pozwalają na indywidualizację nauczania co przekłada się na wysoki poziom kształcenia i końcowe oceny. Daje to również uczniom możliwość swobodniejszej i większej integracji pomiędzy sobą jak i z gronem pedagogicznym.

Każdy kto chce się rozwijać i nie lubi nudy znajdzie tu coś dla siebie. W Katoliku działa wiele kół zainteresowań, które dają możliwość rozwinięcia skrzydeł w np. w dziedzinie tańca, teatru, muzyki, nauk ścisłych, historycznych czy też w sporcie.

Jeśli zatem planujesz odnieść w życiu sukces - zostań uczniem Katolika!

Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Szczecinku

ul. Klasztorna 16

tel. 600 205 353

www.facebook.com/prywatneliceumiszkolapodstawowa/

DOŁĄCZ DO NAS!

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: