Zamknij
REKLAMA

Wolontariusz Roku 2019

2019-11-29 13:16:08
REKLAMA

Pracują codziennie na rzecz innych nie zadając niczego w zamian. Są na każde zawołanie, a nagrodą dla nich jest uśmiech drugiego człowieka. Pomagają ludziom najczęściej ich nie znając, bywa też tak, ze nie wiedza do kogo ich pomoc trafia. Wiedzą tylko, ze ta pomoc jest potrzebna. To wolontariusze.

W czwartek w szczecineckim ratuszu powołana przez burmistrza kapituła nadała tytuły „Wolontariusza Roku”. W tym roku w kategorii młodzieżowej tytuł otrzymał Maksymilian Grzegorczyk, a wśród dorosłych Jędrzej Dunaj. Kapituła wyróżniła też organizatorów wolontariatu: Akademię Ratownictwa, Zespół Szkół Technicznych i Szkołę Podstawową nr 6. Indywidualne wyróżnienia otrzymali: państwo Józef i Józefa Włodarczykowie oraz uczennice: Oliwia Filip, Sandra Szadkowska i Gabrysia Kisiel.

TV Zachód

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz