Zamknij
REKLAMA

Gdański Teatr Szekspirowski - atrakcja dla całej rodziny

17:27, 23.09.2019 | .
Skomentuj

Szukasz ciekawych atrakcji dla całej rodziny w Gdańsku? Poza zwiedzaniem zachwycającej Starówki pomyśl także o wizycie w Teatrze Szekspirowskim!

Gdańsk to miasto o wielowiekowej historii, które obecnie stanowi nie tylko kierunek wypraw wielu turystów, ale także prężnie działający ośrodek biznesowy. To tam możemy zobaczyć między innymi zachwycający Ratusz, Dwór Artusa, Kościół Mariacki, ulicę Mariacką czy Żurawia.

W Gdańsku możemy spędzić swój czas na wiele różnych sposobów, między innymi na zwiedzaniu, na kosztowaniu lokalnych przysmaków, możemy wybrać się w rejs lub przejść się na plażę. Atrakcji jest w bród, także tych dla całej rodziny.

Teatr Szekspirowski – dla młodszych i starszych

Gdy szukasz dobrego pomysłu na spędzenie czasu wraz z najbliższymi, pomyśl o skorzystaniu z oferty Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku, który nie tylko sam w sobie jest wyjątkowym miejscem do zobaczenia, ale organizuje on także wiele ciekawych wydarzeń. Gdański Teatr Szekspirowski został założony w 2008 roku i znajduje się w Śródmieściu. To teatr wzorowany na prawdziwym teatrze szekspirowskim, chociaż z zewnątrz wcale nie przypomina swojego pierwowzoru. Gdy jednak wejdziemy do środka, możemy poczuć się jak widzowie sztuk współcześni Szekspirowi!

Teatr Szekspirowski ma w repertuarze wiele ciekawych spektakli dla każdego – także dla młodszych widzów. Z aktualnym repertuarem można zapoznać się już teraz on-line. To również miejsce organizacji wielu różnych wydarzeń kulturalnych, na przykład koncertów znanych twórców.

Warto wskazać, że Teatr Szekspirowski możemy też zwiedzić – to nie lada gratka dla miłośników teatru, ponieważ mamy okazję zobaczyć go od podszewki. Organizowane są także liczne warsztaty teatralne dla starszych i młodszych uczestników.

Aktualne wydarzenia dostępne w gdańskim Teatrze Szekspirowskim zaprezentowane są na stronie internetowej: https://teatrszekspirowski.pl/trojmiejskie-atrakcje-wydarzenia-i-imprezy-kulturalne/.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone