Zamknij
REKLAMA

Naklejki wypukłe - w jakich okolicznościach sprawdzą się najlepiej

09:52, 09.07.2019 | MATERIAŁ PARTNERA
Skomentuj

Naklejki wypukłe można skojarzyć z motywami dziecięcymi. Trójwymiarowe kształty kolorowych nalepek z ulubionymi superbohaterami czy postaciami z bajek są szczególnie uwielbiane przez najmłodszych. Ale naklejki 3D to nie tylko frajda dla dzieci. To również doskonały, choć nie do końca oczywisty sposób na promocję marki.

Co wyróżnia naklejki 3D

Naklejki wypukłe są najczęściej niewielkich rozmiarów, dlatego ciężko umieścić na nich rozbudowaną treść. W przeciwieństwie do naklejek foliowych czy papierowych, w tym przypadku najczęściej drukowane jest jedynie logo firmy lub newralgiczne informacje. Naklejki trójwymiarowe wykonywane są na zamówienie indywidualne. Mogą mieć zatem dowolny kształt i rozmiar. Charakteryzuje je zwiększona wytrzymałość, dlatego używa się ich zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i na zewnątrz. Naklejka pokrywana jest żywicą foliową, która zapewnia jej odporność na warunki atmosferyczne. Naklejkę wykorzystamy z powodzeniem w pomieszczeniu biurowym jak i poza nim, np. umieszczając ją na asortymencie firmowym.

Czytelne i rzucające się w oczy

Naklejka wypukła, ze względu na swoją trójwymiarowość, jest doskonale widoczna. Wysoka jakość wykonania zapewnia także czytelność umieszczonych na niej danych. Nadruk pod żywicą jest wyraźny i dodatkowo uwypuklony dzięki technice wykonania. Gdzie możemy ją umieścić, żeby najlepiej przyciągała wzrok? W każdym widocznym miejscu, jednak pamiętając o tym, że ze względu na swój niewielki rozmiar, nie wszędzie będzie można ją dostrzec. Najczęściej naklejki wypukłe umieszcza się na produktach firmowych – dla oznaczenia marki, ale również na asortymencie codziennego użytku, np. na telefonach komórkowych, komputerach itp.

Jak zamawiać

Proces zamawiania, jak również wykonania naklejki wypukłej jest dla klienta bardzo podobny do tego, z którym spotkać się można przy zamówieniach naklejek papierowych czy foliowych. Naklejka wykonywana jest według indywidualnego projektu. Może być drukowana w dowolnym nakładzie: od zaledwie kilku egzemplarzy do kilku tysięcy sztuk. Oszczędzimy, wybierając różne motywy naklejek w ramach jednego projektu, co do kształtu i wielkości nalepek. Koszt drukowania naklejek wypukłych uzależniony jest przede wszystkim od projektu, ale także od wielkości nakładu. Ze względu na to, że są one wykonywane na indywidualne zamówienie, wycena również jest indywidualna. Przed podjęciem decyzji o wyborze naklejki warto wziąć pod uwagę więcej opcji, skontaktować się z drukarnią bądź skorzystać z poglądowego kalkulatora cen, który pozwoli oszacować wartość ewentualnego zamówienia.

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone