Zamknij
REKLAMA

Prezent dla nauczyciela, którego nie brałeś pod uwagę

12:02, 03.04.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Przegląd najpopularniejszych prezentów

Podziękowania dla wychowawcy na koniec roku szkolnego, a zwłaszcza tego, w którym kończy się któryś z etapów edukacji, zazwyczaj wiążą się ze złożeniem życzeń oraz wręczeniem kwiatów i drobnego upominku będącego wyrazem wdzięczności. Wśród najpopularniejszych prezentów ostatnich lat znajdują się: biżuteria, kalendarze, elegancie zestawy czekoladek wykonanych z belgijskiej czekolady, bony do SPA lub bardziej osobiste prezenty, które nawiązują do pasji nauczyciela.

Obdarowanie belfra upominkiem to oczywiście bardzo miły gest, jednak jeśli zależy Ci, by nauczyciel zawsze z takim samym wzruszeniem mógł wrócić do wspomnień związanych z Twoją klasą, postaw na prezent, który będzie wyrażał znacznie więcej niż tylko wdzięczność.

Szkolne fotografie pełne emocji

Nie ma teraz chwili, żebyśmy nie fotografowali. Coraz lepsze aparaty w telefonach mają fantastyczne możliwości i śmiało zastępują kompakty oraz lustrzanki. Dlatego na pewno masz mnóstwo fotografii z wycieczek, szkolnych spotkań i uroczystości, które przypominają o najbardziej zabawnych i przyjemnych chwilach spędzonych z kolegami i nauczycielami. Wykorzystaj potencjał, jaki tkwi w fotografiach!

Proponujemy, by na zakończenie roku sprezentować nauczycielowi fotoksiążkę z klasowymi zdjęciami. W fotoksiążce możesz umieścić kadry ze szkolnych wyjazdów, przedstawień czy studniówki, które nawet za kilka czy kilkanaście lat przypomną belfrowi o swoich wychowankach.

Taki unikalny prezent, który przygotujesz samodzielnie, to zarówno podziękowanie dla nauczyciela, jak i wyraz ogromnej sympatii do niego.

Szablony graficzne dopasowane do okazji

Jeśli obawiasz się graficznego przygotowania fotoksiążki, to spieszymy z pomocą. Skorzystaj z internetowego kreatora Printu. To proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu bez znajomości profesjonalnych programów bez trudu poradzisz sobie z projektowaniem prezentu.

Dodatkowym ułatwieniem są gotowe szablony dopasowane do okazji. Ułożenie zdjęć i dodanie napisów nie zajmie Ci więcej niż 30 minut.

Tutaj możesz zobaczyć szablon, który został przygotowany z myślą o każdym wychowawcy: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/podziekowania-dla-wychowawcy/ 

Pamiętaj, że każdy nauczyciel ucieszy się z prezentu zaprojektowanego wyłącznie dla niego. To miłe i wzruszające wyróżnienie, o którym będzie pamiętał przez długie lata.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (2)

GośćGość

0 1

To po prostu żenujące, co umieszczacie pseudodziennikarze, żeby szczuć wszystkich na nauczycieli. Wstyd, do tego głupota i kłamstwo! 17:00, 03.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PseudoGośćPseudoGość

0 0

Żenujące jest to, że nie widzisz, co czytasz. Reklama dźwignią handlu 19:46, 03.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone