Zamknij
REKLAMA

CZYTELNIK: Parking przy szpitalu sporo kosztował, a taki mamy wjazd

10.35, 25.10.2022 . Aktualizacja: 11.37, 25.10.2022
fot. Czytelnik
REKLAMA

Problem z miejscami parkingowymi przy szczecineckim szpitalu częściowo został rozwiązany w ostatnim czasie. Na tyłach szpitala wybudowany został nowy parking na około 70 samochodów. Sam parking nie budzi żadnych zastrzeżeń, natomiast problem pojawił się przy wjeździe, na co zwrócił uwagę nasz Czytelnik.

-Zbudowali ładny nowy parking, ale zabrakło chyba trochę wykończenia. Aby wjechać na parking, zwłaszcza teraz w okresie jesiennym, trzeba pokonać błoto i kałuże. Są też tam nierówności, niepotrzebne krawężniki, a roślinność sięga wysokości samochodów.

-zauważa Czytelnik.

- Spójrzmy na parking dla lekarzy. Ogrodzony, wyłożony polbrukiem, z zamykanym wjazdem, zadbany. Pomijam już fakt, że znajduje się pod samym budynkiem szpitala, gdzie według mnie to miejsce powinno być przeznaczone dla osób starszych, pacjentów i ich rodzin.

Będzie lepiej

Parking został wybudowany przez samorząd powiatowy, więc zwróciliśmy się do urzędu z zapytaniem czy jest szansa na poprawę sytuacji w tym miejscu. Urzędnicy zapowiedzieli, że wkrótce stan wjazdu na parking zostanie doraźnie poprawiony, a w przyszłości jest szansa na porządne utwardzenie tego terenu.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%