Zamknij
REKLAMA

Dwie szczecinecczanki w finale konkursu Polska Miss [ZDJĘCIA, WIDEO]

19.17, 05.12.2022 mat. pras. / iszczecinek.pl Aktualizacja: 19.29, 05.12.2022
Skomentuj mat. pras.
REKLAMA

Poznaliśmy listę finalistek konkursu Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2022, którego finał odbędzie się 17 grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Wśród 71 pięknych kandydatek znalazły się dwie szczecinecczanki: Iwona Górska (konkurs Polska Miss) oraz Wiktoria Rabko (konkurs Polska Miss Nastolatek).

[FOTORELACJA]6929[/FOTORELACJA]

Konkursy piękności są niesamowicie popularne, a kandydatki, które biorą w nich udział muszą wyróżniać się charakterem, ale także wyglądem. Muszą być odważne, pewne siebie, ale i uśmiechnięte, by na scenie przed jurorami i publicznością wypaść jak najlepiej.

Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności z wyjątkową oprawą artystyczną, wartościowymi nagrodami i promocją medialną. W roku 2022 do konkursu zgłosiło się ponad 5 tyś uczestniczek (licząc konkursy regionalne). Zwyciężczyni konkursu otrzyma nowy samochód osobowy, a TOP5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na Bali.

Konkursy regionalne odbyły się w tym roku w woj. Dolnośląski, Małopolskim, Mazowieckim, Wielkopolskim oraz Pomorskim. Uczestniczki zainteresowane udziałem mogły również zgłosić się przez casting open. Ostatecznie w finale Polska Miss i Polska Miss Nastolatek wystąpi po 36 finalistek z całej Polski.

Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. Efekty zdjęciowe można zobaczyć w załączonej galerii. W pierwszej sesji dziewczyny stanęły przed obiektywem Romana Słomki, aby w eleganckich kreacjach z kolekcji EDAN oraz DeVu Diana Walkiewicz zaprezentować się jak najlepiej. Druga sesja to nawiązanie do grudnia i związanego z nim klimatu świątecznego. Finalistki stanęły przed obiektywem Piotra Piątka w kreacjach ze sklepu internetowego Moda for You.

Gale finałowe odbędą się 17-18. grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Producentem konkursu Polska Miss jest New Project Gemini Sp. z o.o. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy w kilku kreacjach przygotowanych przez partnerów konkursu.

 

(mat. pras. / iszczecinek.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

j h dj h d

3 1

Wybory Miss powinny być wyłącznie w stroju Adama i Ewy. 09:59, 06.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dhjdhj

1 2

cham 10:58, 06.12.2022


REKLAMA
0%