Nauczyciel praktycznej nauki zawodu- technik elektronik

Miejsce pracy: Koszalińska 81, 78-402 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: nauczanie zawodu- technik elektronik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technik elektronik
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: elektronika
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zespół Szkół Technicznych
      Adres: Koszalińska 81, 78-402 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Kochański
      Numer telefonu: 94-374-04-41
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      PRACE MURARSKO-TYNKARSKIE,OGÓLNOBUDOWLANE
      StPr/20/0745
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wg stanowiska
      StPr/20/0746
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      praca przy obsłudze zwierząt (knury)
      StPr/20/0751
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      prace biurowe związane z BHP
      StPr/20/0752
      wynagrodzenie od od 1 450 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych
      StPr/20/0742
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      - prace biurowe - archiwizowanie dokumentów
      StPr/20/0743

      prowadzenie pojazdu do 3,5 t, przygotowanie samochodu do jazdy,ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadunkiem, sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą
      StPr/20/0733
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      StPr/20/0718
      wynagrodzenie od od 5 600 PLN

      planowanie i utrzymanie produkcji, nadzór nad pracownikami, składanie i rozliczanie zamówień materiałów do produkcji,
      StPr/20/0720
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      poszerzanie rynku zbytu, kontakt z klientem,
      StPr/20/0721
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN