Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: kontakt z klientem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Koszalińska 91, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Kamila Horodyńska
      Numer telefonu: 943728881
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w budynku szkoły ,praca od 13,00-21,00
      StPr/19/1397
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa maszyny do pakowania wyrobów, tj. ustalanie parametrów szerokości folii i temperatury zgrzewania, obsługa komputera i drukarki
      StPr/19/1394
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      obsługa wtryskarki do produkcji wyrobów z tworzywa sztucznego
      StPr/19/1395

      składanie włączników i gniazd, saterowanie podzespołów
      StPr/19/1396

      Wykonywanie czynności kancelaryjno- biurowych i pomocniczych, obsługa aplikacji biurowych i komputera, zapewnienie sprawnego obiegu wpływających i sporządzanych dokumentów procesowych i innych dokumen
      StPr/19/1398
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Przyjmowanie,sprawdzanie poprawności i rejestracja deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanych przez właścicieli nieruchomości. Weryfikacja złożonych deklaracji pod
      StPr/19/1392

      rozwożenie artykułów technicznych
      StPr/19/1388

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z przynależnymi korytarzami i sanitariatami wraz z uzupełnianiem środków chemicznych.
      StPr/19/1382
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Obsługa klienta, wykonywanie zamówień, wykładanie towaru, dbałość o stanowisko pracy
      StPr/19/1386

      Palenie i dozór pieca CO-150 kW, wywożenie popiołu z kotłowni, czyszczenie kotła
      StPr/19/1381