Pośrednik pracy

Miejsce pracy: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 86, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: poszukiwanie polskich pracowników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie w pracy biurowej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ELLIEN PRIORITE Mhabuba Akhter
      Adres: Wyszyńskiego 73/12, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomor
      Osoba do kontaktu: Sm Ashan Habib
      Numer telefonu: 519-614-461
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Projektowanie i optymalizacja procesu.
      StPr/19/1341
      wynagrodzenie od 5 000 - 7 000 PLN

      Praca w dziale utrzymania ruchu lub w dziale inzynierii procesów.
      StPr/19/1340
      wynagrodzenie od 6 000 - 8 000 PLN

      Obsługa gości hotelowych, przyjmowanie i zakładanie rezerwacji w systemie, wystawianie faktur, serwowanie śniadań dla gości hotelowych
      StPr/19/1318
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      umocnienia ścian mostów
      StPr/19/1320
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      WG STANOWISKA
      StPr/19/1306
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa klientów, utrzymywanie czystości w firmie, pomoc w kuchni
      StPr/19/1307

      rozwożenie zaopatrzenia, żywności, pomoc w zaopatrzeniu, dbanie o czystość wokół lokalu, drobne naprawy (np. krany, kafelki- glazura)
      StPr/19/1308

      dbanie o czystość i porządek na osiedlu,utrzymanie terenów zielonych,usuwanie awarii,naprawy bieżące.
      StPr/19/1301
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      poszukiwanie polskich pracowników
      StPr/19/1302
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      StPr/19/1303
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN