Operator okleiniarki

Miejsce pracy: WARYŃSKIEGO 5, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: obsługa i nadzór nad pracą linii okleiniarek, bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 23.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Operator maszyn do produkcji płyt i sklejek (wymagany staż - lata: 1)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ANCORA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Adres: WARYŃSKIEGO 5, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Michniewicz
      Numer telefonu: 601-880-090
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prowadzenie zajęć z zakresu leśnictwa tj. podstawy w leśnictwie, funkcje społeczne lasu.
      StPr/19/1246
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      prowadzenie zajęć z zakresu żywienia, tj. procesy technologiczne, zasady żywienia, obsługa klienta, przyjmowanie, przygotowywanie i wydawanie dań.
      StPr/19/1247

      Obsługa urządzeń monitoringu i łączności, obserwacja zdarzeń objętych monitoringiem, zapobieganie wykroczeniom, przygotowywanie stosownej dokumentacji
      StPr/19/1249
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wg stanowiska
      StPr/19/1234

      zabiegi kosmetyczne, manicure, pedicure
      StPr/19/1240

      Przyjmowanie towaru, tworzenie ofert, pozyskiwanie nowych klientów, wystawianie faktur.
      StPr/19/1236
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      prace ślusarskie i spawalnicze, produkcja i remonty maszyn dla przemysłu drzewnego
      StPr/19/1227

      umiejętność projektowania z użyciem oprogramowania CAD3D w dzieidzinie budowa i mechanika maszyn.
      StPr/19/1228

      StPr/19/0989

      nakładanie powłok lakierniczych na małe elementy z tworzyw sztucznych, kontakty,włączniki ,uchwyty,pokrywy urzdzeń np.dekoderów itp.
      StPr/19/1217
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN