Kierowca

Miejsce pracy: Boh. Warszawy 31-35/Szczecinek, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: dowóz zamówień do klientów na terenie miasta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Posiadanie prawa jazdy kat. B od co najmniej 1 roku.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Pizzeria Oregano Natalia Gąsiorowska
      Adres: Boh. Warszawy 31-35/Szczecinek, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: za
      Osoba do kontaktu: Natalia Gąsiorowska
      Numer telefonu: 505-021-801
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa klienta detalicznego
      StPr/22/0655
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      dowóz towaru do klienta
      StPr/22/0659
      wynagrodzenie od od 3 050 PLN

      Obsługa systemu ERP, definiowanie indeksów zakupowych, uzupełnianie parametrów, poszukiwanie dostawców materiałów, składanie i potwierdzanie zamówień, sprawdzanie zgodności i poprawności dokumentacji zakupowej
      StPr/22/0656
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      ZBIÓR TRUSKAWEK
      StPr/22/0317
      wynagrodzenie od od 5 PLN

      Prace przy instalacji elektroenergetycznej w obiektach handlowych i przemysłowych. Praca na terenie całej Polski.
      StPr/22/0319
      wynagrodzenie od od 4 000 do 8 000 PLN

      kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji, ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji, wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką
      StPr/22/0660
      wynagrodzenie od od 3 864 PLN

      przygotowywanie burgerów, smażenie frytek, przygotowywanir deserów, napojów, obsługa kasy, sprzątanie restauracji, rozkładanie dostaw w magazynach
      StPr/22/0661
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      kierowanie obszarem produkcji na terenie kuchni, prace na wszystkich stanowiskach w obszarze produkcji i sprzedaży, przeprowadzanie szkoleń na stanowiskach pracowniczych.
      StPr/22/0662
      wynagrodzenie od od 3 305 PLN

      praca fizyczna, prace budowlane
      StPr/22/0663

      uprawnienia na wózki widłowe
      StPr/22/0642