Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food- pracownik restauracji

Miejsce pracy: Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: przyotowywanie burgerów, smażenie frytek, przygotowywanie deserów, napojów, obsługa kasy, sprzątanie restauracji, rozkładanie dostaw w magazynach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 11.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 008 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Książeczka sanepidowska, dydpozycyjność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Koszalińska 91, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Kamila Horodyńska
      Numer telefonu: 943728881
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      projektowanie i wdrażanie do produkcji urządzeń zasilających dobór aparatów elektrycznych i pozostałych komponentów wyrobu opracowywanie dokumentacji urządzeń przy współpracy z konstruktorem udział w próbach i badaniach wyrobów oraz modeli, prototypów
      StPr/21/1142
      wynagrodzenie od od 3 600 do 4 800 PLN

      Odpowiedzialność za łączenie i rozłączanie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawianiem, odstawianiem i dostawianiem wagonów.
      StPr/21/1129
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Organizacja sprzedaży w sklepie, przygotowanie zamówień do wysyłki, pakowanie prezentów, praca w soboty
      StPr/21/1128
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      sprzątanie pomieszczeń, mycie i dezynfekcja, utrzymanie w czystości urządzeń do dezynfekcji, opróżnianie koszy na śmieci, segregacja odpadów zgodnie z procedurami w tym zakresie i wynoszenie ich do wyznaczonych miejsc, przygotowanie środków dezynfekujących zgodnie z obowiązującą procedurą
      StPr/21/1130
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prace melioracyjne, udrażnianie rowów, urządzeń melioracyjnych
      StPr/21/1126

      opsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o ekspozycję owaru, dbanie o porządek na sali sprzedaży
      StPr/21/1121

      przewóz płyty z magazynu do magazynu na terenie zakładu Kronospan
      StPr/21/1115
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      przyotowywanie burgerów, smażenie frytek, przygotowywanie deserów, napojów, obsługa kasy, sprzątanie restauracji, rozkładanie dostaw w magazynach.
      StPr/21/1116
      wynagrodzenie od od 3 008 PLN

      prowadzenie ewidencji księgowej podmiotów gospodarczych, sporządzanie list płac, naliczanie deklaracji ZUS, obsługa programu Płatnik i Optima, porządzanie deklaracji podatkowych, wysyłka deklaracji
      StPr/21/1119
      wynagrodzenie od od 3 137,9 PLN

      elektryk w dziale utrzymania ruchu
      StPr/21/1105
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN