Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 20. W pobliżu Łubowa czołowo zderzyły się dwa samochody.
Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że do wypadku doprowadził kierujący BMW, który chcąc uniknąć najechania na tył samochodu straży pożarnej, który zatrzymał się z zamiarem skrętu w lewo, „odbił” na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z Hondą.
[ZT]29006[/ZT]
W wyniku zderzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Zostały przetransportowane do szpitala.
[ALERT]1659099939999[/ALERT]
BedkaSzczecinekShow#40: Głupi Wy
Akurat Pedka nie powinien się wypowiadać na żaden temat. Mieszkańcy go negatywnie ocenili w wyborach i zazdrość wobec lepszych mu buzuje niekontrolowana.
Gość
20:19, 2026-01-02
BedkaSzczecinekShow#40: Głupi Wy
Obietnica w kampani przedwyborczej niezrealizowana jest klamstwem i oszustwem!!!, powinno być to karane. Ps. Jhd w swoim pseudo orędziu wykazał, jak teskni do powrotu do platformersów.
Taks
15:54, 2026-01-02
Zero pijanych kierowców!
Jak wyżej: prosta matematyka, 0 policji na drodze = 0 zatrzymanych pijanych kierowców🤣
Lex
15:46, 2026-01-02
BedkaSzczecinekShow#40: Głupi Wy
Nie jesteśmy *%#)!& tylko zostaliśmy oszukani. Tak jak się oszukuje starszych ludzi metodą na wnuczka, albo handlarza autami, który przekręca licznik. Tutaj "biały" kołnierzyk nic nie zmienia.
Trolek
15:21, 2026-01-02
16 0
To był czerwony pickup a nie pojazd straży pożarnej nie każde czerwone auto to straż pożarna?
2 0
Jaki był przed BMW nieważne, tylko jeszcze jeden mądry wisi na plecach to nagminne zachowanie piratów drogowych.
13 1
Nie każdy facet z widłami to zeus czy jak mu tam :)
5 1
a ktory kierowca z bmw ,audi ma mUUUzg 99.99 niema
2 10
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419