Intensywne opady śniegu sprawiają, że na drogach są naprawdę trudne warunki. Przekonał się o tym kierowca ciężarówki, która wpadła do rowu i przewróciła się na bok. Zdarzenie to miało miejsce w czwartek nad ranem, na drodze krajowej nr 20 w pobliżu Śmiadowa.
Zgodnie z alertami synoptyków, w nocy i nad ranem wystąpiły intensywne opady śniegu, miejscami dość intensywne. Na części dróg pojawiło się oblodzenie. Zanim na drogi wyjechały pługi i piaskarki, kierowcy musieli bardzo uważać, by nie wpaść w poślizg.
W kilku miejscach na terenie powiatu szczecineckiego doszło do kolizji. Tak było m.in. na drodze wojewódzkiej nr 20, gdzie w poślizg wpadł samochód ciężarowy z naczepą. W następstwie tego pojazd wiozący ładunek o wadze kilkunastu ton wypadł z jezdni i wjechał do przydrożnego rowu, a na koniec przewrócił się na bok.
Kierowcy nic się nie stało. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję i straż pożarną. Ruch odbywa się wahadłowo.
Mk11:30, 20.01.2022
W artykule "zanim pługi piaskarki wyjechały". Oni wogole nie wyjechali jest godz 12 a droga dalej nie odśnieżona. A to że ciężarówka wjechała do rowu to jest też ich wina bo nie widać gdzie jest pobocze a gdzie asfalt.
obserwator11:47, 20.01.2022
do redaktora : droga nr 20 to jest krajowa a nie wojewódzka , wojewódzkie są 3 cyfrowe i w kolorze żółtym!!!
Pozostałe komentarze
Gość12:07, 20.01.2022
Ledwo co przysypało i już leżą w rowach
Stefan od Wandzi12:59, 20.01.2022
Ja wiedziałem że tak będzie.
Jas15:02, 20.01.2022
Rano po 7 ej na 11-ce prawie zero opadów.
Co z tego jak śnieg , który spadł w nocy został rozjeżdżony i powstały lodowe koleiny do tego wiatr zawiewał śnieg z poboczy.Jak zwykle tylko w okolicach Chodzieży było widać, że piaskarki jeździły.Droga czarna, czyli jednak można. Pierwszą piaskarkę widziałem w Obornikach w Obornikach. Tragedia.W Pile nawet przejazd kolejowy na obwodnicy był tak śliski, że ciężko było się zatrzymać i ruszyć...
asd15:47, 20.01.2022
wyjeżdżać na nasze drogi to loteria i gra ze śmiercią. Policja poluje na pieniądze np. 20m za tablicą w wioskach
Bezradnosc PL16:53, 20.01.2022
Komentarze bezradnosci PL...
Pojedz czlowieku zima do Norwegii, Szwecji lub Finlandii, bedziesz mogl komentowac drogi zimowe.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ludzkie szczątki na "wapnach".
Też tak pomyslakam
Gosc
17:51, 2026-04-06
Ludzkie szczątki na "wapnach".
To na pewno Zenek. Zaginął w 2021 roku.
Asia
17:22, 2026-04-06
Ludzkie szczątki na "wapnach".
Czy to może być zaginiony Waldek?
Kras
17:20, 2026-04-06
Ludzkie szczątki na "wapnach".
Może to pan co zaginął w 2021r, co przechodził z wodociągowej w kierunku Narutowicza i bez śladu przepadł
Dominik
17:19, 2026-04-06