Niestety, pomimo tego, że mamy prawię połowę grudnia, to drogowcy ponownie „zaspali”. Na drogach lokalnych jest „szklanka” – informują kierowcy. Powodem takiej sytuacji jest marznący opad deszczu.
O tym jak trudne są warunki na drodze przekonał się młody kierowca renault, który na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem - na oblodzonej drodze – i dachował zatrzymując się na drzewie. Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 7:00, na drodze powiatowej Parsęcko - Radomyśl.
Zobacz miejsce zdarzenia na mapie.
Poturbowany kierowca został zabrany do szpitala.
Kononno08:51, 13.12.2021
Trzeba kilka głów spier..ze stanowiska to może się nauczą
Kibic08:55, 13.12.2021
Czego że kierowca nie widzi jaka jest droga z za biyrka
Kolarz09:34, 13.12.2021
Tam trzeba uważać, ta droga tradycyjnie nie jest posypywana solą! Zeszłej zimy była najtragiczniejsza w powiecie, opisywana była na łamach tematu - tym razem Starosta również zaoszczędził środków na przejazd solarką. Za to choinkę przed starostwem ma zarąbistą, ładniejsza niż przed ratuszem.
Prędkość !!10:03, 13.12.2021
Raz do rowu trzeba zaliczyć i nauczysz się utrzymywać właściwą prędkość.
Józek11:01, 13.12.2021
od ilu lat masz prawko i ile zim przejeździłeś...Jadąc 10km/h też wylądujesz w rowie i nie pomogą ci zimowe opony ani elektroniczne cuda zainstalowane w samochodzie. W paliwie płacimy podatek na utrzymanie dróg ... i co z tego mamy .... jak widać g..... mamy.
Do józka pacana.12:53, 13.12.2021
Panie ja 10 lat jeździłem Polonezem na tył napęd, a zimy były konkretne do tego o sypaniu solą to nikt nie słyszał, a z drogi nie wypadłem nigdy. W rodzinie wszyscy jeżdzili ostrożnie i każdy do domu dojeżdżał.
Do józka pacana - bi13:32, 13.12.2021
Tak narzekasz, że Starosta nie daje dość kasy... A może zapytasz Morawieckiego i Kaczyńskiego dlaczego prze`pier`dolili miliardy obcinając dla Samorządów wszystko co się da?
Ja10:32, 13.12.2021
Drogowcy wcale nie zaspali. Starosta jasno powiedzial o budżecie na utrzymanie drog taka droga jak ta i wiele innych w powiecie ma prawie ostatnia kat utrzymania zimowego tam prędzej snieg stopnieje niz ktos go usunie i to nie wina drogowcow bo zaspali tylko starosty jaki budżet na to przekazuje odpowiednich przetargow i umów.
Nowy12:31, 13.12.2021
Powiatowy Zarząd Dróg i wszystko jasne...
Pozostałe komentarze
Dziwne08:54, 13.12.2021
Jak drogowcy zaspali jestem ciekawy niech ktoś obliczy aby drogi wszystkie były czarne cały czas są potrzebne odpowiednie siły i środki
Gość09:16, 13.12.2021
Selekcja trwa
oBIEKTIV10:02, 13.12.2021
Pokazanych jest 12 zdjęć. Po co tyle i takich samych? Wystarczy 3-4 z kilku stron i ślad trasy jaką jechał do rowu. Wystarczy.
JÓZEK10:55, 13.12.2021
Krzysiek śpi spokojnie przecież przetarg na drogi dopiero się odbędzie ...podobnie Barwice i okolice ...
rau16:46, 13.12.2021
bardzo fajnie wyszedł z progu. Istny majstersztyk, nawet potrafił w tak trudnej akrobacji pozostawić po sobie fajne ślady. Istny profesjonalizm
Jan16:52, 13.12.2021
Jak się jeździ 140 na godzinę to tak jest
tyui21:53, 13.12.2021
jak sie jeździ Reno to tak jest
Widz22:34, 13.12.2021
Oponka po bieżniku na zimową nie wygląda. A żyjemy w PL, kolejność utrzymania dróg znana od lat. Powiatowe sypią piach tylko na zakrętach i górkach. Sól? Jaka sól...
Użytkownik14:27, 14.12.2021
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Kjerowca20:11, 18.12.2021
Starosta kupił działkę i kończył dom, zabrakło na sól.. ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz