Zamknij

Pożar budynku w centrum miasta. Palił się pustostan [ZDJĘCIA, WIDEO]

08:44, 26.11.2021 Aktualizacja: 10:33, 26.11.2021
Skomentuj fot. iszczecinek.pl fot. iszczecinek.pl

W piątek, około godziny 8:20, w pustostanie przy ulicy Lipowej doszło do pożaru poddasza. Trwa akcja gaśnicza.

[FOTORELACJA]6382[/FOTORELACJA]

Najprawdopodobniej doszło do zaprószenia ognia przez osoby bezdomne, które przebywały w budynku. Na chwilę obecną nie ma informacji o poszkodowanych.

Akt. 8:46

Ulica Lipowa została zamknięta dla ruchu.

Akt. 8:55

Doszło do pożaru poddasza pustostanu. Trwa dogaszanie i przeszukiwanie pomieszczeń. Strażacy sprawdzają czy nikogo nie ma w środku.

Akt. 9:15

Na miejscu jest Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Trwa dogaszanie pożaru. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

Mieszkaniec .Mieszkaniec .

24 0

Niewygodny ,opuszczony zabytkowy budynek na atrakcyjnej dziełce w centrum miasta tylko jeden los mógł go spotkać.

09:29, 26.11.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NeustettinNeustettin

27 4

Tak ZGMTBS swą mądrością gospodarzy. Ciągle brak pieniędzy na remonty, konserwacje, ale na PODWYZKI dla siebie, to proszę bardzo.
Czas wymienić te zasiedziałe ślimaki gospodarności i zarządzania.

09:49, 26.11.2021
Odpowiedzi:6
Odpowiedz

ZgmZgm

6 2

To prywatny budynek . Nie zgm . A podwyżki są tak nędzne bo prezes to żyd

10:18, 26.11.2021

gość gość

9 1

kto mógł to się ewakuował z tej firmy

11:16, 26.11.2021

Pracownik zgmPracownik zgm

13 3

W zgm podwyżki ? No chciał bym je zobaczyć . Tu ludzie dostają po 100 zł podwyżki raz na dwa lata . Człowieku zatrudnij się u nas a zobaczysz jak tu kolorowo. Kierownicy nie znający się kapletnie na niczym . Prezes sterowany odgórnie . Bez własnych jaj i samodzielnego myślenia . Zgm to dno jeśli chodzi o pracę wynagrodzenie i docenianie pracowników

11:18, 26.11.2021

KolarzKolarz

3 3

Nie da się wymienić, bo jak będą wybory to przecież ZGM decyduje komu wyda zgodę na wywieszenie plakatu wyborczego na zarządanej przez siebie nieruchomości. Opozycja oficjalnie zawsze "się spóźni". Pół miasta wykleja plakatami z wizją by lokalny suweren wiedział na kogo ma głosować.

12:28, 26.11.2021

PracownikPracownik

2 1

Jedyną osobą, która daje sobie podwyżki i nie daje ująć nic ze swojego koryta to Prezes tej Spółki. Pracownicy traktowani są jak zło konieczne, docenia się tylko dupowłazów, donosicieli i konfidentow.
Już nikogo z kadry nie dziwi rotacja pracowników w tym miejscu. Ludzie uciekają gdzie *%#)!& rośnie. Teraz zatrudnia się na stanowiska techniczne pracowników bez wymaganego wykształcenia- sekcja sanitarna po naukach gotowania, sekcja eksploatacji budynków po dziennikarstwie. Nikt nic nie wie, nikt nic nie czai. Prezes boi się o swoją stołek. Zapraszamy do pracy. Czekamy na nowych członków załogi.

18:24, 29.11.2021

xx

0 1

Największe szkodniki i pseudofachowcy sami odchodzą z ZGM. Niech sami sobie zapracują na pensję. Niech pokażą że można lepiej. Wolny rynek

07:13, 03.12.2021

gośćgość

18 0

na Ordona stoi coś podobnego teraz za ten budynek się zabiorą

10:01, 26.11.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Emeryt Emeryt

5 0

Proponuję odpowiednio docenić właściciela tej nieruchomości może w końcu zacznie szanować ludzi i rodzinę!

15:18, 26.11.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

annaaannaa

2 3

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:
.
www.e-sponsorka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

12:03, 27.11.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%