Wydawałoby się, że zastawienie wjazdu samochodem to drobne wykroczenie. Tak najczęściej jest, ale mogą być z tego spore problemy, jeśli mamy coś więcej na sumieniu. W miniony czwartek kierująca BMW zaparkowała samochód przed jednym z garaży na ulicy Mierosławskiego zastawiając tym samym wjazd. Na miejsce najpierw wezwano straż miejską.
- Po godzinie 13:00 patrol straży miejskiej został wezwany na interwencję, gdzie osoba kierująca samochodem marki BMW zablokowała wjazd i wyjazd do garażu – poinformował Grzegorz Grondys, komendant Straży Miejskiej w Szczecinku.
Niby zwykła interwencja, ale na miejscu okazało się, że samochód ma założone tablice rejestracyjne z innego pojazdu. Strażnikom udało się dotrzeć do kobiety, która prowadziła samochód. Na miejsce trzeba było wezwać również policję, aby ustalić dlaczego samochód posiada tablice rejestracyjne z innego pojazdu.
-Mieszkanka Bornego Sulinowa tłumaczyła się, że samochód został niedawno kupiony i jeszcze nie był zarejestrowany. Z uwagi na pilną potrzebę przyjazdu do Szczecinka, do samochodu przykręcono tablice z innego samochodu -wyjaśnia asp. Anna Matys, oficer prasowy szczecineckiej policji.
Kobieta została ukarana za złe parkowanie i dodatkowo za poruszanie się pojazdem bez ważnych badań technicznych.
asia13:52, 27.09.2021
BMW to po prostu stan umysłu ;) żeby nim jeździć trzeba mieć IQ na odpowiednio niskim poziomie
asia14:30, 27.09.2021
Ty masz stan umysłu na rower albo z kamasza .szykuj asia sie juz zime :)
ANKA14:39, 27.09.2021
...ciągle uczę się języka polskiego, bo nie "zdanżam" za stanem umysłu ... odpowiedzi
w sprawie BMW ...Blondynka czy idiotka-retoryka zdania podwójnie złożonego w swej sprzeczności ...
Adaś09:45, 28.09.2021
spotkały się dwie poliglotki ;)
kierowca21:04, 27.09.2021
jeżeli chodziło o wyjazd to częściowo rozumiem ale aby zaparkować auto w garażu to mógł kierowca poczekać zostawiając auto na podwórku w tej sytuacji jest to szeryfowanie z komuny zwany ormowiec !!!
Qwer12:02, 28.09.2021
Garaz i podjazd to w moim przypadku jedna działka. I za to zaplacilem i placę. Wlasnie po to aby bez mojej zgody nikt tam nie parkował. Wiec to co pisze "kierowca" to jakies bzdury.
Gosia12:04, 28.09.2021
A niby czemu miał czekać żeby zaparkować w swojej własności,nie pierwsze pewnie parkowanie tej,,,, pani ? szkoła jazdy się kłania jeszcze raz ?
Tata00:40, 28.09.2021
Pewnie chciała się schować na garażach, a tu wtopa.???
Zuza 07:57, 28.09.2021
No cóż..... Pewni ludzie się nie rodzą. Oni wyrastają na kamieniach?
Gosc12:00, 28.09.2021
Pewnie ta sama lalunia co na parkingu przy Mieroslawskiego parkuje te swoje BMW,tylko nie wie do czego służą linie na parkingu,bo staje pośrodku. Nie uczyli chyba ?albo mózg za *%#)!& na takie nauki
lol12:37, 28.09.2021
a fundusz gwarancyjny gdzie?
Banan 21:42, 28.09.2021
BMW auto jak inne tyle,że nie którym chyba za mocno kuje dupsko z powodów jego braku.
1 1
koniec .
4 4
Widzę że Asi IQ pozwala jeździć co najwyżej 20 letnim peugotem
0 0
https://fantastycznie.pl/wp-content/uploads/2021/01/salon-bmw-w-sosonowcu-545x504.jpg
xD
0 0
Trzeba mieć takie IQ jak Ty , żeby pisać takie komentarze.