Zamknij
REKLAMA

Najlepsze koktaile w województwie robią młodzi mieszkańcy Bornego Sulinowa

08:53, 22.08.2020 | źródło: mbp.bornesulinowo.pl
Skomentuj mbp.bornesulinowo.pl
REKLAMA

Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie we współpracy z PTH Oddział Szczecin zorganizowały konkurs dla wszystkich uczniów z terenu naszego województwa. Konkurs ten przebiegał pod hasłem „Zmiksuj zdrowie”, a zadaniem jego uczestników było wymyślenie przepisu nie tylko na najsmaczniejszy, ale i zarazem najzdrowszy koktajl, który można przyrządzić samemu w domu z ogólnie dostępnych składników.

Okazało się, że najlepsze pomysły na to, jak wykorzystać owoce i warzywa do skomponowania pełnowartościowej płynnej przekąski, mają młodzi mieszkańcy naszego regionu.

W konkursie udział wzięło łącznie 29 prac, w tym 6 prac wykonanych przez zespoły dwuosobowe. Zadaniem uczestników było przygotowanie przepisu na koktajl smoothie, zgodnie z kryterium idei i formy koktajlu smoothie, wraz ze zdjęciem przygotowanego i wypijanego przez siebie koktajlu oraz opisanie w dwóch zadaniach, dlaczego przygotowany napój jest zdrowy.

Pierwsze miejsce zajęła Maja Witek. Drugie miejsce Aleksandra Horyd, a wyróżnienie otrzymał Artur Piekarski. Wszyscy z Bornego Sulinowa. Gratulujemy!

Oto najlepsze przepisy na koktaile

(źródło: mbp.bornesulinowo.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

QwertyQwerty

2 0

Brawo dzieci, gratuluję pomysłu, kreatywności i zdolności plastycznych 19:04, 22.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zdrówkozdrówko

0 0

Brawo ,brawo ,brawo..... 20:07, 22.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%