Zamknij
REKLAMA

Jubileusz na „102” w Białym Borze!

07:14, 10.05.2022 | .
Skomentuj fot. Paweł Mikołajewski / facebook
REKLAMA

200 lat życia w zdrowiu i szczęściu. Takie życzenia usłyszał pan Piotr Kawa, najstarszy mieszkaniec gminy Biały Bór, który kilka dni temu ukończył 102 lata! To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często.

Jednym z gości, którzy tego dnia pragnęli osobiście złożyć życzenia solenizantowi, był burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski.

- Dla mnie to najważniejszy człowiek w gminie Biały Bór. Niesamowity, dowcipny i wciąż pełen radości życia.

- zaznaczył burmistrz

Jubileusz 102 urodzin to nagroda za siłę charakteru, która towarzyszyła panu Piotrowi przez wszystkie lata. Pomimo młodości, która przypadła na czasy wojny i bardzo ciężkich doświadczeń z obozów pracy: w Neusustrum i Bochum-Lagendreer oraz KL Mauthausen-Gusen, pan Kawa pozostał człowiekiem pogodnym i pełnym ducha. Był obserwatorem zmieniającego się świata, jak również świadkiem i uczestnikiem wielu doniosłych wydarzeń, które kształtowały kolejne pokolenia Polaków.

Przeżywszy ponad sto lat, pan Piotr może nadal poszczycić się dobrą formą oraz humorem, który dopisuje mu każdego dnia. Latem z przyjemnością dogląda działki rekreacyjnej, w chłodniejszych miesiącach oddaje się drugiej pasji – numizmatyce.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc dołączyć do osób życzących panu Piotrowi zdrowia, radości oraz niespożytych pokładów energii. Serdeczne słowa kierujemy również do bliskich i przyjaciół, którzy dzielą z nim radość tego pięknego jubileuszu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

TeoTeo

7 0

niech mnie kule bija , 102 lata i jeszcze głowa kumata - zazdroszcze , dobre geny mu rodzice przekazali 10:45, 10.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FanFan

3 1

Najlepsze życzenia❤️. Niech zdrowie Panu dopisuje, a radość z życia nigdy nie opuszcza! 13:37, 10.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%