Zamknij
REKLAMA

Plecaki.com.pl

ul. Dworcowa 98, 64-320 Buk
510068380

O nas

Sklep Plecaki.com.pl znalazł swoją niszę w kategorii plecaków "plecaki szkolne", choć w jego ofercie znajdują się także różne inne plecaki. Można wybierać spośród plecaków na kółkach - świetnych w podróż lub na zakupy, plecaków vintage - doskonałych do pracy i na studia, dzięki swojemu minimalistycznemu designowi, a także plecaków sportowych, które będą dobrym wyborem zarówno na wycieczkę w góry, jak i wyjście na basen.

Plecaki do szkoły, które znajdują się na stronie internetowej Plecaki.com.pl to nie tylko tylko standardowe produkty renomowanych polskich producentów plecaków i artykułów szkolnych. Firma oferuje także unikatowe kolekcje wyprodukowane z wykorzystaniem motywów na licencjach między innymi koncernów Disney, Rachael Hale, Studio Pets. Najmłodsze dzieci mogą przebierać wśród plecaków z wizerunkami głównych bohaterek Krainy Lodu, a chłopcy - bajki animowanej Auta. Wielbiciele zwierząt znajdą tu również plecaki z kotkami, plecaki z pieskami, czy też plecaki z końmi lub innym zwierzakami. Plecaki szkolne firmy Plecaki.com.pl bardzo często połączone są z całą gamą dodatkowych akcesoriów - piórników, worków do butów i innych.

Aby spełnić nie tylko oczekiwania dziecka, ale także rodzica, wszystkie plecaki szkolne dostępne na Plecaki.com.pl są zgodne z zaleceniami i wytycznymi Instytutu Matki i dziecka. Przedsiębiorstwo posiada także certyfikat "Rzetelna firma".