Zamknij
REKLAMA

SIATKOPOL

Białobrzegi 3A, 37-114 Białobrzegi
691986839

O nas

SIATKOPOL to firma oferująca wysokiej jakości siatki ogrodzeniowe, zbrojeniowe, leśne, druty kolczaste, słupki, elementy betonowe, łączniki i inne akcesoria ogrodzeniowe.

Siatki ogrodzeniowe w asortymencie SIATKOPOLU mają tak uniwersalny charakter, że z powodzeniem nadają się do ogradzania właściwie każdego typu powierzchni. Sprawdzą się przy otaczaniu domów, firm i innych posesji prywatnych, ale będą optymalnym rozwiązaniem także przy ogrodzeniu terenów użytku publicznego, takich jak parki, skwery, orliki i tereny rekreacyjne. Siatki ogrodzeniowe SIATKOPOL znajdą swoje zastosowanie również przy autostradach i drogach szybkiego ruchu.

Siatki ogrodzeniowe SIATKOPOL dzielą się na zgrzewane, leśne i ślimakowe. Leśne, jak sama nazwa wskazuje, najlepiej sprawdzają się w rolnictwie i hodowli. Są często wykorzystywane także do montażu przy autostradach - najczęściej w kolorze zielonym. Siatki ślimakowe to najbardziej typowe siatki plecione. Ich oczka mają kształt rombów, posiadają końcówki zagięte na górze i na dole. Siatki zgrzewane są bardziej estetyczne od ślimakowych. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej i w różnym kształcie oczek.