Zamknij
REKLAMA

O nas

Profesjonalna wypożyczalnia sprzętów piorących. Trudnimy się wypożyczaniem sprzętów do czyszczenia mechanicznego. W ofercie mamy urządzenia do prania marki Karcher. odkurzacze są regularnie serwisowane.

Mamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Razem z ekstraktorem udostępniamy dwie ssawki: do prania foteli oraz do czyszczenia płaskich powierzchni.

Jest możliwość wynajmu na dobę lub na weekend. Odkurzacz można wypożyczyć szybko w biurze wypożyczalni. Na terenie stolicy i podwarszawskich miast np. w Radzyminie czy Duchnowieprzywozimy i zabieramy sprzęt wprost do mieszkania.

Dobrze jest czyścić tapicerkę przynajmniej 2 razy. Dzięki regularnemu czyszczeniu można zatrzymać na dłużej nienaganny stan mebla. W środku tapicerki rozmnaża się duża liczba bakterii. Ponadto zaświniona kanapa nie prezentuje się atrakcyjnie.

Specjalistyczne firmy z Warszawy najczęściej wykonują usuwanie brudu tapicerki metodą wypłukiwania. Skupia się na czyszczeniu tapicerki mieszanką wody i chemii. To prosta i bardzo skuteczna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia zabrudzeń.

Czy realne jest wyczyszczenie różnorodnych plam z materiału? Jak najbardziej. Odpowiednio dopasowana metoda wraz z odpowiednim sprzętem oraz odpowiednimi płynami do prania umożliwia usunąć najbardziej trwałe zabrudzenia, które źle wpływały na „look” dywanu.