Zamknij
REKLAMA

PIKO-SPORT

ul. Wrocławska 33e, 55-095 Długołęka
+71 725 51 58

O nas

PIKO-SPORT to firma zajmująca się sprzedażą technicznej odzieży sportowej dla każdego typu sportowca. Posiada w asortymencie zarówno stroje piłkarskie, jak i stroje siatkarskie, do piłki ręcznej, koszykówki, a nawet wioślarstwa. Oprócz odzieży, PIKO-SPORT oferuje także akcesoria sportowe, takie jak nakolanniki siatkarskie, torby, piłki i ochraniacze.

PIKO-SPORT to nie tylko sprzedaż. Firma aktywnie wspiera młodzież uprawiającą sport poprzez sponsorowanie imprez z udziałem najmłodszych. W wolnych chwilach ekipa PIKO-SPORT bierze udział w biegach maratońskich w Polsce i Europie, realizując swoje pasje.

Firma oferuje nie tylko realizację zamówień indywidualnych, ale również współpracę w zakresie sponsoringu, gdzie pełni funkcję partnera technicznego dla klubów i związków sportowych. Wykonuje również nadruki na odzieży sportowej, dzięki czemu dysponuje gotowym produktem, który może być od razu wykorzystywany w trakcie meczów czy treningów. PIKO-SPORT to szybkie terminy realizacji, doświadczenie w doborze sprzętu dla drużyn, bezpłatne prezentacje i wizualizacje, elastyczność oraz kompleksowe i trwałe nadruki.

Firma PIKO-SPORT jest certyfikowanym dystrybutorem włoskiej marki ERREA i francuskiej marki PATRICK, dzięki czemu może zaproponować klientom atrakcyjne ceny oraz pełną dostępność produktów. W swojej ofercie, PIKO-SPORT posiada także najnowsze kolekcje marek ADIDAS i NIKE.