Zamknij
REKLAMA
10:38, 13.05.2020

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 mają możliwość rozwijania swoich pasji. Jedną z takich pasji jest fotografowanie. Niestety z powodu zagrożenia koronawirusem, kółko fotograficzne działające w szkole troszeczkę musiało zwolnić tempo - nie było możliwości spotkania się czy wyjścia w plener. Są jednak tacy młodzi ludzie, dla których las i fotografowanie przyrody jest na tyle ważnym i istotnym elementem życia, że gdy tylko można było wyjść w teren, bezzwłocznie to zrobili.

-Uczeń naszej szkoły Jakub Klimek potrafi w zadziwiający sposób dostrzec to czego inni nie zauważają, obiektywem aparatu, umiejętnie wyodrębni mały element,  obok którego przechodzi mnóstwo ludzi nie zwracając na ten szczegół kompletnie uwagi. Ma umiejętność wychwytywania niezwykłych miejsc, sytuacji czy choćby padającego ciekawie światła lub cienia. –mówi Opiekun koła fotograficznego Joanna Marek-Wilczyńska

Oto kilka przykładów zdjęć Kuby – nastolatka, prawdziwego pasjonata leśnej przyrody.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (1)

MadMad

2 0

Brawo-piękne zdjęcia,przyroda to to co kocham :) 19:27, 13.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA