Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
20:37, 22.06.2024

W centrum Szczecinka, przy ulicy Lipowej, rozpoczęła się budowa kameralnego budynku wielorodzinnego, który oferuje połączenie nowoczesnej architektury z wyjątkowym designem. Projekt ten jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na komfortowe mieszkania w dogodnej lokalizacji.

Budynek o czterech kondygnacjach naziemnych będzie miał 26 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, począwszy od 34 m2, aż do 90 m2. Nowoczesność budynku podkreślają duże balkony, winda dla wygody mieszkańców oraz miejsca postojowe na terenie posesji, ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Dodatkowo, teren wokół budynku będzie zamknięty wyłącznie dla mieszkańców, co zapewni spokój i prywatność.

Dużym atutem inwestycji będzie również zaplanowany teren zielony, stworzony z myślą o mieszkańcach, którzy będą mogli spędzać czas na relaksie, rekreacji oraz wspólnych spotkaniach z rodziną i sąsiadami, co zwiększy jakość życia oraz stworzy przyjazne i harmonijne otoczenie dla społeczności.

Planowany termin oddania budynku do użytku przewidywany jest na koniec roku 2025. Będziemy na bieżąco informować Państwa o postępach i etapach budowy.

Dla zapytań i dalszych informacji zapraszamy na stronę internetową sarskaresidence.pl lub do kontaktu z Biurem Sprzedaży pod numerem:  531 118 495.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Bieg dla Serca w Szczecinku. STO zbiera na AED
zobacz fotorelację
Szczecinecka 5-tka.
zobacz fotorelację
Zawody strażackie Gminy Szczecinek.
zobacz fotorelację
Złote Gody Państwa Gondek w USC w Barwicach
zobacz fotorelację
Medale i odznaczenia dla strażaków z powiatu szczecineckiego
zobacz fotorelację
Tak wyglądała Miejska Gala Sportu w Szczecinku
zobacz fotorelację
Osiedle socjalne przy ulicy Polnej w Szczecinku
zobacz fotorelację
Powiat Szczecinecki promował swoje turystyczne perełki na Pikniku nad Odrą w Szczecinie
zobacz fotorelację
Szczecinek: rondo gotowe dopiero pod koniec maja
zobacz fotorelację
Tak wygląda dziś plac budowy nowej obwodnicy
zobacz fotorelację