Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
07:32, 04.04.2023

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i autostrad zakończyła inwestycję, która ma poprawić bezpieczeństwo na naszych drogach. Chodzi o montaż dodatkowego oświetlenia, które doświetli przejścia dla pieszych przy drogach krajowych.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie Toyoty i Volkswagena.
zobacz fotorelację
Szczecinek pobiegł na niebiesko
zobacz fotorelację
Tyle kosztuje paliwo w Szczecinku.
zobacz fotorelację
Rozbity Passat w lesie pod Szczecinkiem
zobacz fotorelację
Dwa kluby ze Szczecinka z medalami
zobacz fotorelację
Wypadek na DK20 przy Gwdzie Wielkiej.
zobacz fotorelację
Serwowali radość w Szczecinku. Wyjątkowa akcja uczniów SOSW
zobacz fotorelację
Sowy z bliska i nocny spacer – fotorelacja
zobacz fotorelację
Kolorowe skarpetki i uśmiechy w Turowie
zobacz fotorelację
Strzelecki początek wiosny w Szczecinku
zobacz fotorelację

komentarz (1)

Lampa na prądLampa na prąd

0 0

Łaskawej opiece polecam przejście na Kołobrzeskiej, te z najdu-rniej-szymi schodkami. Raz, że schodki są źródłem dziwnych wzajemnych zachowań pieszych i kierowców, gdzie ciągle jest niepokój - co do możliwości przejścia (mimo prawnego uregulowania), ale system doświetlenia wymaja regulacji. Idąc od osiedla do Marche, jasności przybywa, jak pieszy mija oś jezdni, czyli "musztarda po obiedzie.

13:23, 04.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz