Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
16:51, 04.05.2026

Trzy auta zderzyły się na skrzyżowaniu w Trzesiece. Nikomu nic się nie stało.

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Szczecinecka Gra Miejska 2026. Miasto wróciło do Neustettin.
zobacz fotorelację
DK11 Szczecinek – Wierzchowo była zablokowana
zobacz fotorelację
Joanna Mieszko-Nita wróciła do Szczecinka z wystawą „Organizmy 2”
zobacz fotorelację
Obóz szkoleniowy kadetów z Białego Boru
zobacz fotorelację
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
zobacz fotorelację
Kontener POP UP LAB stanął na deptaku w Szczecinku.
zobacz fotorelację
„Las Łączy Nas” znów zintegrował uczestników
zobacz fotorelację
35-lecie STO w Szczecinku. Zobacz zdjęcia
zobacz fotorelację
V Towarzyski Sparing Jeździecki w Biskupicach
zobacz fotorelację
Tak wyglądał piknik w Parsęcku
zobacz fotorelację

komentarze (3)

Aj WajAj Waj

2 0

Tate kupi nowy Mustang.

05:45, 05.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KierowcaKierowca

0 0

Nie było by tego zdarzenia gdyby kierowcy trochę przewidywali. Niestety na kursach nie uczą
ZASADY OGRANICZONEGO ZAUFANIA . Jedziesz to myśl i przewiduj !!!! No i śpiesz się powoli.

10:53, 05.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Chrystus nienawidzi Chrystus nienawidzi

0 0

Cykl życia mustanga. Kupiony nowy i rozbity w Stanach przez nafetowanego bad boya z big techu. Sprowadzony do polski jako "salvage" i wyremontowany w szopie przez spaślaka z kątówką i MIGiem. Znowu rozbity, tym razem przez buraka który został wielkomiejską klasą wyższą po sprzedaniu ojcowizny i kupieniu kawalerki 30m2. Za kilka miesięcy pojedzie na Urkainę gdzie znowu go wyremontują na glans i tym razem po Kievie będzie nim latał nowobogacki pajac którego rodzice byli świnopasami w czarnobylu.

14:04, 24.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz