Groźny wypadek na drodze w powiecie szczecineckim. Samochód osobowy uderzył w drzewo, a do akcji ratunkowej konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu. Droga jest zablokowana.
jak ktoś w biały dziń w drzewo wali to znaczy że jest GAMONIEM i nie powinien jeździć bo może zabić siebie i/lub innych
22:31, 29.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
0 0
jak ktoś w biały dziń w drzewo wali to znaczy że jest GAMONIEM i nie powinien jeździć bo może zabić siebie i/lub innych
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz