10 zastępów straży pożarnej walczyło w nocy z pożarem Cygańskiej Restauracji Trojanka w Połczynie-Zdroju. To lokal lidera zespołu Terne Roma ze Szczecinka. Spłonął dach i pomieszczenia na piętrze budynku.
Sasiad10:08, 14.02.2022
Ważne ze dobrze ubezpieczył miesiąc temu…???
wada10:23, 14.02.2022
Czy cyganie w ogóle gdzieś pracują legalnie?
Gość16:44, 14.02.2022
Wisiał komuś to spalił?
Życzliwy21:02, 16.02.2022
Tak to zły człowiek a to była zemsta karma wraca
Marek19:56, 14.02.2022
"Sąsiad" powiem krótko jesteś menelem - i to jest obrazą dla tych ludzi, ty własną pracą się niczego nie dorobiłeś i się nie dorobisz i tego tobie z całego serca życzę, pożar jest to straszna rzecz, czyni on spuszenie dobytku i doprowadza do wielu tragedii ludzkich, a ty mówisz, że dobrze ubezpieczył ?, ubezpieczający nie jest *%#)!& !!!, przy wypłacaniu odszkodowania zawsze będzie szukał wykrętów w końcu wypłaci faktycznie niewielkie odszkodowanie, które wystarczy tylko na zburzenie i posprzątanie pogorzeliska a lokal prowadził swoją działalność
1 0
Ty śmieciu, życzę Ci wszystkiego najgorszego,żeby Twój dorobek całego życia splonął.Zebys stracił to co kochasz najbardziej.