Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
19:39, 27.12.2021

Do groźnego incydentu doszło w poniedziałek na jeziorze Wielimie w Gwdzie Wielkiej. Kierujący samochodem terenowym marki mercedes wjechał na lód znajdujący się na jeziorze, który załamał się pod ciężarem pojazdu.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Joanna Mieszko-Nita wróciła do Szczecinka z wystawą „Organizmy 2”
zobacz fotorelację
Obóz szkoleniowy kadetów z Białego Boru
zobacz fotorelację
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
zobacz fotorelację
Kontener POP UP LAB stanął na deptaku w Szczecinku.
zobacz fotorelację
„Las Łączy Nas” znów zintegrował uczestników
zobacz fotorelację
35-lecie STO w Szczecinku. Zobacz zdjęcia
zobacz fotorelację
V Towarzyski Sparing Jeździecki w Biskupicach
zobacz fotorelację
Tak wyglądał piknik w Parsęcku
zobacz fotorelację
Festiwalowe Lato w Szczecinku.
zobacz fotorelację
Dorodny okaz wygrzewał się na słońcu
zobacz fotorelację

komentarze (6)

Felczer covidowiFelczer covidowi

1 0

Jaka szkoda. Za skórkę płacą mi teraz po 15 tysi.

20:12, 27.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

A A

1 0

D...l

20:19, 27.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZszZsz

0 0

Turbosprężarki?

20:20, 27.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan Jan

1 0

koszty akcji straży powinni ponieść kierowca, bo chyba nie była to droga publiczna służąca do przemieszczania się pojazdów.

09:35, 28.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ghughu

0 0

ciekawe czy pobrali kierowcy krew do badan

18:42, 28.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

gregorgregor

0 0

wyczerpujacy artykul, czyzby jakis "arystokrata" oderwany od pluga?

12:02, 29.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz