Zamknij
07:25, 24.01.2026

Oto bal nad bale. Tak swoją studniówkę świętowali maturzyści z ZST w Szczecinku

W piątek, 23 stycznia, maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku przeżyli jedną z najważniejszych nocy w swoim życiu – bal studniówkowy. Choć studniówka symbolicznie rozpoczyna wielkie odliczanie do matury, tego wieczoru nikt nie myślał o egzaminach. Salę popularnego „Kolejarza” wypełniły muzyka, radość i szampańska zabawa.

Młodzież rozpoczęła uroczystość od podziękowań skierowanych do dyrekcji, wychowawców oraz rodziców zaangażowanych w przygotowanie tego wyjątkowego wieczoru. Wiele ciepłych słów usłyszała również Anna Chmura, pod której czujnym okiem uczniowie szlifowali choreografię poloneza.

Następnie głos zabrali przedstawiciele Rady Rodziców:

– Drodzy uczniowie, jeszcze tak niedawno prowadziliśmy was za rękę do szkoły, a dziś stoicie przed nami jako młodzi, dojrzali ludzie, gotowi stawić czoła dorosłości. Dzisiejszy wieczór jest dowodem waszej pracy, wytrwałości i ambicji. Jesteśmy z was ogromnie dumni – z waszych sukcesów, talentów, ale także z tego, jakimi jesteście ludźmi. Przed wami matura – wyzwanie, które będzie stresujące, ale pamiętajcie: to tylko jeden z wielu kroków na drodze życia. Wierzcie w siebie, swoje możliwości i marzenia. Nie bójcie się marzyć odważnie. Świat stoi przed wami otworem!

Symbolicznego rozpoczęcia imprezy – poprzez przecięcie czerwonej wstęgi – dokonała pani dyrektor Anna Wisłocka-Bogdanowicz, a młodzież oraz kadra nauczycielska wspólnie odtańczyli dostojnego poloneza.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Śniadanie biznesowe w Szczecinku.
zobacz fotorelację
Bezpieczna zima w Bornem Sulinowie.
zobacz fotorelację
Modelarstwo w Szczecinku od kuchni
zobacz fotorelację
Zorza polarna nad regionem.
zobacz fotorelację
Karnawał wystartował. Taniec na Placu Wolności
zobacz fotorelację
Budowa obwodnicy Szczecinka – z lotu ptaka
zobacz fotorelację
Tak bawili się maturzyści z I LO.
zobacz fotorelację
Studniówka Ekonomika w Szczecinku. Bal maturzystów
zobacz fotorelację
Dachowanie pod Radaczem – zdjęcia
zobacz fotorelację
Znicze i wiązanki na Dzień Babci i Dziadka
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz