Zamknij
REKLAMA
12:34, 26.05.2022

W dawnym „medyku” przy ul. Kościuszki nieprzerwanie trwają prace remontowe. To właśnie tu, w dawnym Zespole Szkół medycznych wkrótce uruchomione zostanie Centrum Zdrowa Psychicznego, wraz z poradnią zdrowia psychicznego, izbą przyjęć, całodobowym oddziałem psychiatrycznym i dziennym oddziałem opieki psychiatrycznej. Inwestorem jest szczecineckie Starostwo Powiatowe.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (1)

MOHERMOHER

0 0

Stary był ok a jeszcze lepszy był ten starszy za pogotowiem stara laryngologia przy starych garażach pogotowia za czasów PRL. Wszystko co stare to dobre i się kończy, przykład zakładam się o 5000 zł że robimy test kraksy aut duży fiat i reno scenic np duży fiat jest cały jakieś tam lekkie wgniecenie a reno każde rozwalone w drobny mak i obok auta same plastiki i dziury w aucie, pada większy grat w starych autach zero wgniotek a w nowych blacha jak w pasztetach za 1 zł cienka że po gradzie wgniecenie przy wgnieceniu pojedziemy dale stare auta lampy szklane wieczne zero przebarwień nowe auta 3-4 lata i całe żółte że nic nie widać i szlifowanie to jedziemy jeszcze dalej w starych autach przepala się żarówka odkręcam dekielek zakładam żarówkę zakręcam dekielek 2 min roboty i jade dalej w nowych autach przepala się żarówka w lesie w nocy i bez lawety i warsztatu nic nie zrobi bo żeby wymienić żarówkę trzeba rozebrać zderzak albo nadkola koła czyli warsztat samochodowy gratuluję waszych nowych aut i żarówek ksenony za 300-400 zł albo świec za 1200 zł i się dziwią że ludzie chcą stare auta a nie nowe zabawki jedno razowe bo bez komputera nic nie naprawi 13:09, 26.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA