Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
12:56, 22.06.2021

To już kolejna osoba, która napisała do redakcji portalu iszczecinek.pl w kwestii zaśmiecania miejsc, w których możemy odpocząć na łonie przyrody. W ostatnich dniach najwięcej sygnałów dociera do nas na temat plaży nad jez. Wielim w Gwdzie Wielkiej. Część naszych czytelników jest oburzona tym, że zarządca terenu nie jest w stanie utrzymać na nim czystości, inni uważają, że użytkownicy tych terenów powinni – delikatnie pisząc – nauczyć się dbania o porządek.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Tak wyglądał piknik w Parsęcku
zobacz fotorelację
Festiwalowe Lato w Szczecinku.
zobacz fotorelację
Dorodny okaz wygrzewał się na słońcu
zobacz fotorelację
Szczecinecka akrobatka zachwyciła w Zielonej Górze
zobacz fotorelację
Mateusz Morawiecki w Szczecinku
zobacz fotorelację
Dalęcino. VII Festyn Parafialny za nami
zobacz fotorelację
XXV Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów
zobacz fotorelację
Encanto Szczecinek ze złotem w Pomerania Cantat.
zobacz fotorelację
Zorientowany Matematyk 2026
zobacz fotorelację
Barwice. Rodzina zatrzymana po kradzieżach
zobacz fotorelację

komentarz (1)

asiaasia

5 0

niestety, takie mamy społeczeństwo brudasów i nierobów
na plaży przy jeziorze dołgie jest dokładnie to samo

nic na to nie poradzimy, musimy żyć wśród takich syfiarzy nauczonych, że co nie moje to mnie nie obchodzi i dbać nie muszę. Minus taki, że swoje zachowania przekazują swojemu mało rozgarniętemu potomstwu przez co kolejne pokolenia również będą się użerać z tego typu bydłem

to taki sam typ co wywozi śmieci do lasu, wrzuca do rowów, rzuca niedopałki i gumy na ulicę etc

14:54, 22.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz