Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
13:22, 28.05.2021

Kilka dekad przeleżał w ziemi i wyszedł na światło dzienne w najmniej spodziewanym miejscu i momencie – na cmentarzu podczas kopania grobu. Pracownicy zakładu pogrzebowego natrafili na niewybuch.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Szczecinecka Gra Miejska 2026. Miasto wróciło do Neustettin.
zobacz fotorelację
DK11 Szczecinek – Wierzchowo była zablokowana
zobacz fotorelację
Joanna Mieszko-Nita wróciła do Szczecinka z wystawą „Organizmy 2”
zobacz fotorelację
Obóz szkoleniowy kadetów z Białego Boru
zobacz fotorelację
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
zobacz fotorelację
Kontener POP UP LAB stanął na deptaku w Szczecinku.
zobacz fotorelację
„Las Łączy Nas” znów zintegrował uczestników
zobacz fotorelację
35-lecie STO w Szczecinku. Zobacz zdjęcia
zobacz fotorelację
V Towarzyski Sparing Jeździecki w Biskupicach
zobacz fotorelację
Tak wyglądał piknik w Parsęcku
zobacz fotorelację

komentarze (5)

PiotrPiotr

1 2

A Omega na pierwszym planie a niewybuch znalazła ATENA

13:32, 28.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AsereheAserehe

0 0

Nic dziwnego, takich okazów pewnie na cmentarzu jest o wiele więcej.

15:58, 28.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SaPerSaPer

0 0

Granat moździerzowy, kal. chyba 81. Niewybych moździerzowy to przedmiot bezpieczny, bez własnego zapalnika. Ale i tak, lepiej z nimi nie mieć do czynienia... zwłaszcza na cmentarzu, bo byłby wybuchowy pogrzeb.

16:41, 28.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AndrzejAndrzej

0 1

Czy można dopuszczać fotoreporterów tak blisko niewybuchu? Czy ktoś poinformował ich o niebezpieczeństwie?

21:17, 28.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hahaha Hahaha

0 0

Mogli kopnąć nie trzeba by bylo kopać

10:18, 29.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz