Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
17:13, 26.05.2021

W środowe popołudnie otwarto dla ruchu nowe rondo, które powstało w miejscu skrzyżowania ulicy Kołobrzeskiej, wjazdu na osiedle i do supermarketów. Nowe rondo połączyło też łącznik ulicy Polnej z Kołobrzeską.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Noc Świętojańska w Szczecinku przyciągnęła tłumy.
zobacz fotorelację
Szczecinecka Gra Miejska 2026. Miasto wróciło do Neustettin.
zobacz fotorelację
DK11 Szczecinek – Wierzchowo była zablokowana
zobacz fotorelację
Joanna Mieszko-Nita wróciła do Szczecinka z wystawą „Organizmy 2”
zobacz fotorelację
Obóz szkoleniowy kadetów z Białego Boru
zobacz fotorelację
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
zobacz fotorelację
Kontener POP UP LAB stanął na deptaku w Szczecinku.
zobacz fotorelację
„Las Łączy Nas” znów zintegrował uczestników
zobacz fotorelację
35-lecie STO w Szczecinku. Zobacz zdjęcia
zobacz fotorelację
V Towarzyski Sparing Jeździecki w Biskupicach
zobacz fotorelację

komentarze (4)

ApsikApsik

0 1

No będą drifty 100%

19:50, 26.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KołowrotekKołowrotek

1 3

Chyba się zakręciłem. Po co to komu? Lepsze byłoby skrzyżowanie wielopoziomowe a nie jakieś rondo po to by jeździć w kólko.????

22:54, 26.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChofferChoffer

0 0

Nareszcie rondo normalnego wymiaru, a nie *%#)!& wymiarów kapelusza... Wiatraki na Barwice będą mogły spokojnie przejechać.. bo bez agrestu, rabarbaru i baby co chwasty z marchewki wyrywa.

22:51, 27.05.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

No to poprawiamy:No to poprawiamy:

0 0

Nareszcie rondo normalnego wymiaru, a nie pi_zdr`yk wymiarów kapelusza... Wiatraki na Barwice będą mogły spokojnie przejechać.. bo bez agrestu, rabarbaru i baby co chwasty z marchewki wyrywa.

22:52, 27.05.2021


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz