Zamknij
REKLAMA
08:36, 18.01.2021

W nocy z niedzieli na poniedziałek obowiązywał alert pierwszego stopnia przed silnym mrozem w całym kraju oprócz części województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Zgodnie z obecną prognozą IMGW, w większości kraju silny mróz ma utrzymywać się do poniedziałkowego poranka, miejscami do wtorku.

Według IMGW w Szczecinku minionej nocy temperatura spadła do -21,8 st. C i była to najniższa temperatura w całym województwie.

źródło: IMGW 18-01-2021 godz. 6:00

Ile pokazały termometry naszych Czytelników?

Z informacji i zdjęć naszych Czytelników wynika, że w Szczecinku i regionie temperatura nad ranem wahała się w granicach od około -14 st. Celsjusza w centrum miasta do nawet -24 st. C w Gwdzie Małej. Jedne z najniższych temperatur zanotowano także w Białym Borze, Dyminku i Wilczych Laskach. W tych miejscowościach termometry wskazywały poniżej -20 st. C.

Przed niskimi temperaturami ostrzega Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. "Uważajcie na siebie, zadbajcie o wasze zwierzęta, które mieszkają na zewnątrz" - apelowało na Twitterze RCB.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA