Zamknij

Wielim Szczecinek awansuje do II Ligi Futsalu

18:48, 30.01.2023 . Aktualizacja: 18:53, 30.01.2023
Skomentuj fot. Studio Art-Format Piotr Klentak Fotografia fot. Studio Art-Format Piotr Klentak Fotografia

Za nami piękne widowisko sportowe. W minioną niedzielę futsalowy zespół Wielim Szczecinek podejmował Futsal Kołobrzeg w ramach barażu na szczeblu ZZPN o awans do II Ligi Futsalu. Szczecineccy piłkarze wygraną 10:6 zapewnili sobie awans do II Ligi Futsalu.

Spore emocje na boisku i chyba jeszcze większe na trybunach, na których licznie zgromadzili się kibice szczecineckiej drużyny.

Początek spotkania zdecydowanie należał do gości. Dopiero w 7 minucie po bramce Wojciecha Gersztyna gospodarze rozpoczęli serię celnych strzałów na bramkę przeciwnika. Na przerwę zeszli z 3-bramkową przewagą (5:2). Ostatecznie mecz zakończył się wygraną szczecineckich piłkarzy.

Wielim Szczecinek – Futsal Kołobrzeg 10:6 (5:2)

Bramki dla Wielimia strzelali: Łukasz Kościan (5), Wojciech Gersztyn (2), Karol Dołgowski (2), Paweł Spryszyński (1).

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!