Cross Centaura, czyli wyjątkowa impreza biegowa organizowana co roku przez gminę Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacji i Fundację Herkules All Sports, doczekał się dziesiątej, jubileuszowej edycji. Rozgrywany na malowniczej trasie wokół jeziora Łobez, promuje walory turystyczne Białego Boru i zachęca mieszkańców do podjęcia aktywności sportowej.
[FOTORELACJA]6847[/FOTORELACJA]
Tegoroczna edycja Crossu Centaura odbyła się w sobotę (15 października), a w jej ramach rozegrano biegi rodzinne i młodzieżowe (na 400 i 800 metrów) oraz dwa biegi główne, na 5 i 10 kilometrów.
Jak co roku impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, a mimo niepogody sportowy duch walki unosił się nad plażą miejską.
Na dystansie 10 km zwyciężył rewelacyjny Paweł Murawski reprezentujący MURAWSKI TEAM oraz 12 BRYGADĘ ZMECHANIZOWANĄ SZCZECIN, z wynikiem 00:33:59.05. Wśród pań triumfowała Lucyna Migalska – Stankiewicz (GRYFICKA SIŁA BIEGOWA) z Gryfic, z czasem 00:50:10.35.
Trasę 5 kilometrową najszybciej pokonali Igor Siódmiak (7PRO SIÓDMIAK TEAM SZCZECINEK) z czasem 00:17:02.10 oraz Joanna Woźniak (MLUKS TRZEBIATÓW) - 00:21:32.95
W kategorii Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów niepokonani okazali się mieszkańcy Wielenia: Roman Frąckowiak (00:31:34.15) oraz Izabela Okrzesik - Frąckowiak (00:33:39.95), oboje reprezentujący EKSPEDYCJĘ NORDIC TEAM SZCZECIN.
Sztuka uliczna ponownie zawładnęła skateplazą
hahaaa dobre sobie, to chba byk jakis kinderbal z puszkami i mazgroly jak z zeszytu w kratke XD Pseudo sztuka i te ich typki udawaly artystuff jak dzieci co tagi na kibelkuw szkole ryja. Miasto? Serio myslalo ze jak wyrazi zgode i dadzo spreje to byle komu to bedzie SZTUKA???? Lansik dla kumpli i insta fotki, chaos, zero klimatu . oorganziatorzy to powinni zrobic konkurs na kto szynciej pomaluje trzepak na zloty spray, efekt taki sam a przynajmniej byla by BECZKA XDD
Wandzik
18:52, 2025-08-24
Sztuka uliczna ponownie zawładnęła skateplazą
Fajen akcja, chłopaki od dinxu dobrze pomalowali, a społeczniaki tylko by narzekali przed kanapą??????
Czajnik thc
17:43, 2025-08-24
Sztuka uliczna ponownie zawładnęła skateplazą
za swoje pieniadze niech maluja!!!! zadna to atrakcja dla miasta!!
rzeka dunaj
13:39, 2025-08-24
Sztuka uliczna ponownie zawładnęła skateplazą
Oby więcej było takich imprez
Remo
13:00, 2025-08-24
1 0
Gratulacje dla uczestników , młodszych i starszych ,pań i panów ,oraz dzieci . Popieram takie atrakcje sportowe , oby ich więcej . Pozdrawiam
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz