Zamknij

Trwają zapisy na Bieg Osińskiego

06:39, 11.03.2022 Aktualizacja: 06:39, 11.03.2022
Skomentuj fot. iszczecinek.pl / archiwum fot. iszczecinek.pl / archiwum

24 kwietnia Szczecinek ponownie zamieni się w biegową stolicę Polski. To jedna z największych tego typu imprez w naszym kraju. Mowa oczywiście o Biegu Osińskiego. Przed nami już jego 38 odsłona. Biegacze tradycyjnie będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę wiodącą ulicami naszego miasta.

Trwa także rejestracja zawodników, którzy chcą wziąć udział w XXXVIII ulicznym biegu. Do tej pory swój udział w tym wydarzeniu potwierdziło 215 osób. Już dziś wiadomo, że na starcie zobaczymy 148 mężczyzn i 67 kobiet. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i tym razem w biegu wystartują nie zawodnicy ze Szczecinka, ale sportowcy z całego kraju. Fani tej formy aktywności fizycznej przyjadą do nas m.in. ze Szczecina, Koszalina, Poznania, Gdyni, Kołobrzegu czy z Katowic.

Listy startowe z pewnością jeszcze bardziej się zapełnią w najbliższych tygodniach, kiedy potencjalni zawodnicy z innych miejscowości będą mieli większą pewność, że mogą sobie pozwolić na kwietniowy niedzielny wypad do Szczecinka.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym sportowym wydarzeniu i spróbować swoich sił na liczącej 10 kilometrów długości trasie, może dokonać rejestracji na stronie https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6721. Zgłoszenia przyjmowane będą jeszcze przez najbliższe cztery tygodnie, do 8 kwietnia.

 

(mg)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

nicknamenickname

3 2

Co ten Winand Osiński miał wspólnego ze Szczecinkiem? Ani tu się nie urodził a ni tu nie mieszkał. Nazwa tego jest bez sensu i powinna być zmieniona na kogoś bardziej związanego ze Szczecinkiem albo jeśli nie ma kogoś takiego to bardziej znana w Polsce

07:22, 11.03.2022
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

obserwator2obserwator2

1 1

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się *%#)!& niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Winand Osiński starował na olimpiadzie w Helsinkach będąc zawodnikiem Unii Szczecinek. Bieg nazwany jest biegiem jego imienia by uczcić go jako pierwszego olimpijczyka z ziemi szczecineckiej

08:45, 11.03.2022

nikiniki

1 1

ile lat był zawodnikiem tej Unii? Dwa? Trzy? Ktoś go w Szczecinku widział? Znał? Typa nikt tu nie zna

09:51, 11.03.2022

Jak zapisać dziecko Jak zapisać dziecko

1 1

Czy musi to zrobić rodzic czy w przedszkolach tez będą rejestrować?

11:08, 11.03.2022
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Bob Bob

0 0

Pytanie do organizatora..
OSiR Szczecinek

16:20, 11.03.2022

OSTATNIE KOMENTARZE

0%