Zamknij
REKLAMA

BARWICE. Bitwa bramkarzy, czyli Goalkeeper Challenge

08:52, 17.06.2019 | Grzegorz Tomaszewicz
Skomentuj
REKLAMA

16 czerwca na Stadionie Miejskim w Barwicach odbył się Goalkeeper Challenge, czyli Bitwa Bramkarzy. Organizatorem była Szkółka Bramkarska GOALKEEPER Siergieja Szypowskiego - filia Barwice oraz Stowarzyszenie Kulturalno - Sportowe PARTNER a całość dofinansowana przez Starostwo Powiatowe w Szczecinku w ramach projektu Goalkeeper Challenge. Całość poprowadzili: trener bramkarzy Szkółki Goalkeeper Kacper Tomaszewicz oraz prezes stowarzyszenia Partner Grzegorz Tomaszewicz.

W wydarzeniu udział wzięli młodzi bramkarze z całego województwa, którzy o miano najlepszych walczyli w dwóch kategoriach: 2006-2008 oraz 2009 i młodsi. Do przejścia były trzy konkurencje: na celność, rzuty karne oraz najbardziej emocjonująca bitwa bramkarzy. Wszyscy młodzi goalkeeperzy dzielnie walczyli dopingowani przez kibiców - rodziców.

W kategorii młodszej zwyciężyli:

- NA CELNOŚĆ: Jakub Rapita

- RZUTY KARNE: Dominika Lemańczyk

- BITWA BRAMKARZY: Jakub Rapita.

Zwycięzcą tej kategorii: Jakub Rapita

W kategorii starszej:

- NA CELNOŚĆ: Tymoteusz Michna

- RZUTY KARNE: Kacper Sobieśniewski

- BITWA BRAMKARZY: Łukasz Aleszko

Zwycięzcą w tej kategorii został Łukasz Aleszko.

Po podsumowaniu rywalizacji wręczone zostały certyfikaty i medale dla wszystkich uczestników a statuetki i puchary dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Na koniec odbyło się także losowanie nagród tak, by nikt nie wyszedł z bitwy z pustymi rękoma.

Do dyspozycji uczestników przez cały czas dostępne były dmuchańce: skakaniec oraz foot dart od Biura Turystycznego Aga-Toma z Barwic. Była również kawiarenka z grillem.

Organizatorzy dziękują wszystkim za udział i rywalizację w tegorocznej edycji GOALKEEPER CHALLENGE i zapraszamy na kolejne.

(Grzegorz Tomaszewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA