Zamknij

Wieści z kortów tenisowych

12:54, 15.04.2019 Aktualizacja: 13:02, 15.04.2019
Skomentuj

Ostatni Turniej w sezonie

W dniach 13-14 kwietnia na kortach Centrum Tenisowego Aqua-Tur w Szczecinku odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Kadetów. Był to ostatni turniej sezonu halowego 2018/2019 PZT. W związku z Mistrzostwami Europy w Gimnastyce i zajęcie hali tenisowej przy ul. Wojska Polskiego w Szczecinie zawody odbyły się w Szczecinku. W rywalizacji wzięli udział tenisiści z Koszalina, Świnoujścia, Szczecina oraz Szczecinka.

W grze pojedynczej w meczu finałowym Gabryś Łosiewicz SzTT Szczecinek pokonał 6:3; 6:0 Doriana Juszczaka SAT Szczecin. Trzecie miejsce zajęli Marcel Nawara SAT Szczecin i Sebastian Rudnicki SAT Szczecin. W grze podwójnej w meczu finałowym Gabryś Łosiewicz i Marcel Nawara pokonali 6:3; 6:3 Sebastiana Rydnickiego i Oliviera Klimczaka SAT Szczecin. Trzecie miejsce zajęli Dorian Juszczak i Eryk Borkowski SzTT Szczecinek.

Wiosna na kortach!

W minioną sobotę na kortach odbyly się zawody pod hasłem „WIOSNA NA KORTACH”. Mimo to, że korty ziemne są przygotowane do sezonu, rywalizacja odbyła się w kortach krytych z racji na niską temperaturę. Organizatorzy zamiast tradycyjnego grilla przygotowali dla uczestników słodki poczęstunek.

W kategorii MIDI- najmłodsi:

I miejsce - Andrzej Waligórski

II miejsce – Zuzia Bobryk

III miejsce – Mateusz Komicz

IV miejsce – Lena Pitra

W kategorii MIDI – starsi:

I miejsce – Ala Szweda

II miejsce – Wiktoria Wajszych

III miejsce – Oliwia Soroczyńska

IV miejsce – Kasia Maczyńska

W kategorii pełny kort – młodsi:

I miejsce – Bartek Różewicki

II miejsce – Piotr Polak

III miejsce – Nikodem Wollny

IV miejsce – Jakub Kubiak

W kategorii pełny kort do lat 14

I miejsce – Patryk Lechowski

II miejsce – Mateusz Figiel

III miejsce – Ania Siegiert

IV miejsce – Marcin Czernicki

Zawody rozegrano systemem grupowym.

Tradycyjnie starsi zawodnicy SzTT sędziowali młodszym kolegom. 

(Józef Szpakowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Olga Gasiul obejmie funkcję prezesa Aqua-Tur. Kim jest

Nieźle,w tym przybytku kierownik powinien wystarczyć i sobie poradzić,lecz w ratuszu łatwo sie wydaje cudze pieniądze i obstawia stołki ,,prezesami od wszystkiego" z chorymi wynagrodzeniami,z kwiatka na kwiatek,z pwik do aqua-turu,zastępce prezesa też będziecie tam próbowali upchnąć na wzór Pgku? Pożal sie Boże menagerke też wcisnęli,w urzędzie sie nachapać nie może więc tam sie jeszcze przyssała.Że ludzie jeszcze wierzą w te ich konkursy na preziów,nikt spoza układu sie nie dostanie.

Waldek

00:43, 2025-07-02

Auto stoczyło się i uderzyło w blok.

Widziałem z małżonką pijanego kierowcę wraz z kolegami wytaczających się z tego auta. Brawa dla policji, komuś ujdzie to na sucho ??

Obserwator z okna

23:26, 2025-07-01

Olga Gasiul obejmie funkcję prezesa Aqua-Tur. Kim jest

kumata dziewczyna. Da sobie radę

Ja

22:47, 2025-07-01

W sierpniu ruszają prace przy pałacu w Juchowie

Co z drogą do Puchowa ??? Szczecinek ma tyle atrakcji ale gdzie zadbanie o turystów ??? Może jakiś ośrodek wypoczynkowy np. z NFZ lub ZUZu aby przybyło trochę wczasowiczów i zostały pieniążki w naszym mieście oraz okolic ?! Zwróci się wszystko w ciągu 5 lat i będzie na następne naprawy zabytkowe których u nas okolicy Szczecinka nie brakuje ! jest dużo zabytkowych budynków w naszym mieście więc może w nich miasto zainwestuje i zrobi kilka ośrodków w czasowych dla turystów ( oczywiście w rozsądnych cenach ) ?!

Gabrysia

22:04, 2025-07-01

0%