Wieści z kortów tenisowych

12:54, 15.04.2019 Józef Szpakowski Aktualizacja: 13:02, 15.04.2019
Skomentuj

Ostatni Turniej w sezonie

W dniach 13-14 kwietnia na kortach Centrum Tenisowego Aqua-Tur w Szczecinku odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Kadetów. Był to ostatni turniej sezonu halowego 2018/2019 PZT. W związku z Mistrzostwami Europy w Gimnastyce i zajęcie hali tenisowej przy ul. Wojska Polskiego w Szczecinie zawody odbyły się w Szczecinku. W rywalizacji wzięli udział tenisiści z Koszalina, Świnoujścia, Szczecina oraz Szczecinka.

W grze pojedynczej w meczu finałowym Gabryś Łosiewicz SzTT Szczecinek pokonał 6:3; 6:0 Doriana Juszczaka SAT Szczecin. Trzecie miejsce zajęli Marcel Nawara SAT Szczecin i Sebastian Rudnicki SAT Szczecin. W grze podwójnej w meczu finałowym Gabryś Łosiewicz i Marcel Nawara pokonali 6:3; 6:3 Sebastiana Rydnickiego i Oliviera Klimczaka SAT Szczecin. Trzecie miejsce zajęli Dorian Juszczak i Eryk Borkowski SzTT Szczecinek.

Wiosna na kortach!

W minioną sobotę na kortach odbyly się zawody pod hasłem „WIOSNA NA KORTACH”. Mimo to, że korty ziemne są przygotowane do sezonu, rywalizacja odbyła się w kortach krytych z racji na niską temperaturę. Organizatorzy zamiast tradycyjnego grilla przygotowali dla uczestników słodki poczęstunek.