Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Kierowca do przewozu żywych zwierząt

Data dodania: 2024-04-16 12:56:41 ID: 8709

663 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

OSI POLAND FOODWORKS jeden z największych liderów branży mięsnej, specjalizujący się w produkcji mięsa wołowego, poszukuje pracowników na stanowisko:

Oferujemy:
• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
• organizujemy i opłacamy kursy/ szkolenia
• premie uznaniowe
• dodatki na święta
• bonusy za polecenie nowego pracownika
• dodatki okazjonalne
• ubezpieczenie grupowe i program Multisport na preferencyjnych warunkach
• pakiet medyczny za „złotówkę”
• kasa zapomogowo-pożyczkowa
• wczasy pod gruszą oraz dopłaty do wypoczynku dziecka
• paczki świąteczne dla dzieci

Zadania:
• Przewóz zwierząt żywych
• Pomoc w załadunku i rozładunku zwierząt

Oczekiwania:
• prawo jazdy kategorii C
• doświadczenie w transporcie żywych zwierząt

Mile widziane:
• licencja na transport zwierząt, kurs na konwojenta i elektroniczna karta kierowcy

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Więcej informacji na www.foodworks.pl